کد خبر: 1057729 A

نمایش‌های «هار» به کارگردانی حسین پوریانی فر، «سگک» به کارگردانی رضا بهرامی، «لوله» به کارگردانی علی‌رضا اجلی و «عمو لاوروف» به کارگردانی امیر امیری در نوبت اجرای فروردین و اردیبهشت در دو سالن استاد سمندریان و دکتر ناظر زاده کرمانی به روی صحنه می‌روند.

به گزارش ایلنا، نمایش‌های «هار» به کارگردانی حسین پوریانی فر و «سگک» به کارگردانی رضا بهرامی به ترتیب در روزهای ۱۷ و ۲۲ فروردین ماه ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۰ در سالن استاد سمندریان روی صحنه می‌رود.

نمایش «هار» اثر برگزیده بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران است که در آن بردیا مشهودی، سپندار اعلم، مهدی قربانی، اکبر سلمانی اله دادی، میلاد افواج، نیما خطیب شاد، علی‌اصغر حسینی، جواد کارگر و علیرضا آشوری به ایفای نقش می‌پردازند.

نمایش «سگگ» اثر برگزیده هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت است که روایت گر زندگی شهید شاهرخ ضرغام از دوران کودکی تا شهادت ایشان است در این نمایش پریسا مقتدی، تینو صالحی، محمدرضا ایمانیان، لبخند بدیعی، سهیل ملکی، مهتاب شکریان و امیر عدل پرور به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین در سالن دکتر ناظر زاده کرمانی نیز نمایش‌های «لوله» به کارگردانی علیرضا اجلی و «عمولاوروف» به کارگردانی «امیر امیری» به ترتیب در روزهای ۲۱ و ۱۸ فروردین ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۰ به صحنه می‌روند.

نمایش «لوله» اثری فانتزی درباره جامعه‌ای است که تحت سلطه یک سرکارگر قرار دارد. او از مقامات بالا دستور می‌گیرد که ۷ کارگر شرکت تخلیه چاه را اخراج کند، این ۷ کارگر اخراج می‌شوند و باقی ماجرا رخ می‌دهد. بازیگران این نمایش ابراهیم عبدی، محمدرضا آریان، یاسمن وفایی، مینا رسولی، مژده منظومه، غزل شجاعی و مصطفی عطری می‌باشند.

نمایش «عمو لاوروف» نیز قصه دو مأمور امنیتی از دو کشور مختلف است که در یک اتاقک با هوای محدود گرفتار شده‌اند و تنها دو ساعت زنده خواهند بود در این نمایش نیز  فریاد جودی، نازنین دیده‌ور، علی طاووسیان به ایفای نقش می‌پردازند. همچنین از سایر عوامل نیز می‌توان به پوریا فرجی، الناز اسکندری دستیاران کارگردان، فریاد جودی منشی صحنه، رضا سلطان‌زاده آهنگساز، مسعود نیازی طراح صحنه و لباس، ساناز قلی زاده طراح صحنه و لباس، مهدی کیانی پوستر و بروشور، عرفان موسوی، رامین علیخواه، عکاس و فیلم‌بردار، تیزر مهدی کیانی، مسعود روشن و تایپو گرافی باران سلمانی اشاره کرد.

تماشاخانه ایرانشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر