کد خبر: 1055364 A

فیلم لاله که به کارگردانی اسدالله نیک‌نژاد با نگاهی به زندگی لاله صدیق بانوی ورزشکار ایرانی و قهرمان مسابقات اتوموبیل‌رانی ساخته شده است، میزبان این ورزشکار بود.

به گزارش ایلنا، لاله صدیق (قهرمان مسابقات اتوموبیل‌رانی) بعد از تماشای فیلم لاله که به زندگی او می‌پردازد، گفت: به عنوان تماشاگر، از تماشای فیلم سینمایی «لاله» لذت بردم و تحت تاثیر قرار گرفتم. امیدوارم تعداد زیادی از خانواده‌ها و جوانان به دیدن این فیلم بیایند. مطمئنم پشیمان نمی‌شوند و از تماشای فیلم لذت می‌برند. «لاله» فیلمی تاثیرگذار و انگیزه‌بخش است و پیام‌های مثبتی برای مخاطبش دارد.

صدیق در بخش دیگری از این گفتگو افزود: فیلم به شخصیت و ماجراهایی که من تجربه کردم نزدیک است، تقریبا می‌شود گفت فیلم حدود هشتاد درصد به زندگی من شبیه است. داستان و روایت «لاله» بی‌نظیر و موسیقی فیلم فوق‌العاده بود. آقای ایرج نوذری که نقش پدر من را بازی کرده‌اند بسیار شبیه پدرم هستند و حمایت و لطفی که پدرم به من داشت تا در مسیرم موفق باشم، در فیلم متبلور شده است. برای سینمای ایران برای ساخت فیلم لاله بسیار خوشحالم.

فیلم سینمایی «لاله» با بازی سارا امیری، سام قریبیان، ایرج نوذری، همایون ارشادی، محمد صادقی، میترا حجار، نیکی کریمی، امیرعلی دانایی، پیام اینالویی، نیکولاس گولک، ژوبین رهبر به کارگردانی اسدالله نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی پروانه پرتو و تورج منصوری ساخته شده است.

لاله لاله صدیق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر