کد خبر: 1053163 A

مدیرکل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی تهران در دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان تهران گفت: مراکز اقامتی و پذیرایی با رعایت حداکثری پروتکل‌های ابلاغی درمقابله با ویروس کرونا درآمادگی کامل برای میزبانی از نوروز ۱۴۰۰ است.

به گزارش ایلنا، مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی تهران در دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان تهران که به ریاست عبدالرضا چراغعلی (معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران) و با حضور مدیران عضو ستاد اجرایی خدمات سفر در محل اداره ‌کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی تهران برگزار شد گفت: مراکز اقامتی و پذیرایی با رعایت حداکثری پروتکل‌های ابلاغی درمقابله با ویروس کرونا درآمادگی کامل برای میزبانی از نوروز ۱۴۰۰ است. 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران ضمن تاکید بر استفاده از ظرفیت فرمانداری‌های استان تهران، افزود: از تمام فرمانداران شهرستان‌های استان خواسته شده است تا نهایت همراهی و همکاری را با دستگاه‌های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر داشته باشند.

او اظهار کرد: ارتباط مستمر دستگاه‌های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر با دبیرخانه ستاد در اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تهران در طول ایام نوروز برقرار باشد و گزارش‌ها به صورت منظم به این دبیرخانه ارسال شود. 

عبدالرضا چراغعلی گفت: این ارتباط مستمر موجب خواهد شد تا نقاط ضعف و قوت در ارائه خدمات در ستاد سفر استان به درستی مشخص شود و برای بهبود و تقوت آن دستگاه‌ها در یک همکاری متقابل به یکدیگر کمک کنند. 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران اضافه کرد: به دلیل کم شدن سفرهای خارجی و داخلی امسال افراد بیشتری در تهران خواهند ماند و باید تلاش کنیم تا شهروندان و افرادی که به استان تهران سفر می‌کنند نوروز پرطراوت و پرنشاطی را تجربه کنند.

او تاکید کرد: در ستاد اجرایی خدمات سفر باید به گونه‌ای عمل کنیم که پس از اتمام نوروز دغدغه تشدید بیماری کرونا را در استان تهران نداشته باشیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران در ابتدای این نشست ضمن ارائه گزارش کامل از اقدامات صورت‌گرفته در دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر عنوان کرد: «تمام تلاش همکاران ما در معاونت گردشگری افزایش نظارت‌ها بر تاسیسات گردشگری برای رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا است.» 

او گفت: «در حال حاضر تمام مراکز اقامتی و تاسیسات پذیرایی در آمادگی کامل برای میزبانی شایسته از هموطنان با رعایت تمام پروتکل‌های ابلاغی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا قرار دارد.

در این نشست مدیران اداره کل راه و شهرسازی، جمعیت هلال احمر، اورژانس، پلیس راهور، دادگستری و دانشگاه شهید بهشتی گزارش اقدامات خود در ستاد اجرایی خدمات سفر را ارائه کردند.

استانداری تهران نوروز ابلاغیه پروتکل‌های بهداشتی میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی تهران مراکز اقامتی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر