کد خبر: 1053026 A

کتاب «زمان درخشیدن» نوشته آلیسون وورچ و ترجمه معصومه نفیسی برای گروه سنی 3+ سال توسط دپارتمان کودک و نوجوان انتشارات سیمای شرق منتشر شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی انتشارات سیمای شرق، کتاب «زمان درخشیدن» نوشته آلیسون وورچ، تصویرگری پاتریک بارتن و ترجمه معصومه نفیسی برای کودکان 3+ سال در 36 صفحه و قطع رحلی توسط کتاب‌های زرافه (دپارتمان کودک و نوجوان انتشارات سیمای شرق) منتشر شده است.

این کتاب که از زمان انتشار یکی از آثار مورد توجه در زبان انگلیسی بوده است، با بیانی همدلانه و به صورت غیرمستقیم تمایل هر کودک برای توجه و تمجید را به تصویر کشیده است و خواندن آن برای کودکانی که خجالتی هستند می‌تواند تاثیر خوبی داشته باشد.

در خلاصه داستان این کتاب آمده است: همه‌ی بچه‌ها موافق هستند که «ویولت» بهترینه...! همه به جز «رُزی». «ویولت» سریع‌ترین دونده، باهوش‌ترین، شیک‌ترین و خاص‌ترین بچه کلاس به نظر می رسد. همه او قبول دارند که او بهترین است. اما «رُزی» از شنیدن این حرف خسته شده. در همین زمان است که بالاخره زمان درخشیدن «رزی» هم فرامی‌رسد... !

خواندن کتاب «زمان درخشیدن» با ترجمه‌ای روان و تصاویری جذاب با قیمت 50هزار تومان برای کودکانی که احساس خجالت و کمتردیده شدن در محیط‌های اجتماعی می‌کنند، پیشنهاد می‌شود.

لازم به ذکر است امکان تهیه این‌کتاب‌ و دیگر آثار دپارتمان کودک و نوجوان انتشارات سیمای شرق «کتاب‌های زرافه» به صورت الکترونیکی از پلتفرم کتابخوان «طاقچه» و به صورت فیزیکی از طریق دیجی‌کالا یا تماس با پخش مدادآبی به شماره 02188356436 وجود دارد.

انتشارات سیمای شرق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر