کد خبر: 1052257 A

تک‌آهنگ «اَوین» با تک‌نوازی تار میلاد محمدی و صدای زکریا یوسفی همزمان با فرارسیدن سالروز بمباران شیمیایی حلبچه در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

 به گزارش ایلنا، زکریا یوسفی (خواننده و نوازنده سازهای کوبه‌ای) تک‌آهنگ «اَوین» را در سالروز بمباران شیمیایی «حلبچه» منتشر کرد. 

این اثر با موسیقی و تک‌نوازی تار میلاد محمدی تولید و به جانباختگان و بازماندگان بمباران شیمیایی حلبچه در ۳۳ سال گذشته تقدیم شده است. 

وی در آهنگ «اَوین» یک شعر فولک کردی را اجرا کرده است. ضمن اینکه میکس آهنگ هم توسط حسام ناصری و ضبط آن توسط فرزان روزبهانی انجام شده است. 

زکریا یوسفی یکی از هنرمندان باسابقه موسیقی است که اصالتی کرد دارد و پیش از این در زمینه نوازندگی سازهای کوبه‌ای فعالیت زیادی داشت. او از پائیز امسال انتشار تک‌آهنگ‌هایی با صدای خودش را هم آغاز کرده است. این هنرمند پیش از اَوین دو آهنگ «سرگشته» و «گیانا» را با صدای خودش منتشر کرده بود. 

بر اساس اعلام این هنرمند قرار است روند انتشار آهنگ‌های کردی او در سال آینده هم ادامه داشته باشد و او قصد دارد به زودی چند موزیک‌ویدیو هم برای آثارش تولید و منتشر کند. 

 

 

این هنرمند در حال حاضر روی انتشار آثارش در پلتفرم‌های بین‌المللی موسیقی تمرکز دارد و به گفته خودش فضاهای جدیدی را در آهنگ‌های آینده‌اش تجربه خواهد کرد که فقط سلیقه مخاطبان داخل کشور در آن‌ها لحاظ نشده است. 

آهنگ جدید زکریا یوسفی توسط موسسه فرهنگی هنری «آوای ماد» تهیه شده و بیست و نهم اسفند توسط مجموعه «چآرت» در پلتفرم‌های بین‌المللی موسیقی منتشر خواهد شد.

در ادامه تک‌آهنگ «اَوین» با تک‌نوازی تار میلاد محمدی و صدای زکریا یوسفی را بشنوید و دانلود کنید؛

 

شعر موسیقی وزارت ارشاد منتشر آلبوم کنسرت آهنگ دفتر موسیقی نماهنگ میلاد محمدی موسیقی کردی تک آهنگ موزیک ویدئو زکریا یوسفی ویدئو کلیپ حسام ناصری سالروز بمباران شیمایی حلبچه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر