کد خبر: 1052009 A

فراخوان جایزه مهرگان علم (علم برای همه) برای دوره‌های شانزدهم و هفدهم و انتخاب بهترین کتاب علمی- زیست‌محیطی و اثرگذارترین شخصیتِ محیط زیست ایران و نیز برترین تشکل زیست محیطی (N.G.O) منتشر شد.

به گزارش ایلنا، دبیرخانه جایزه مهرگان با انتشار فراخوان دوره‌های شانزدهم و هفدهم جایزه مهرگان علم از ناشران و نویسندگان کتاب‌های علمی- زیست محیطی که چاپ اول کتاب‌هایشان در سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ منتشر شده است دعوت می‌کند سه نسخه از کتاب‌های خود تا پایان اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ به دبیرخانه جایزه ارسال کنند.

در بخش تشکل‌های مردم‌نهاد، دبیرخانه جایزه مهرگان از مدیر و یا اعضای مؤسس تشکل‌های زیست‌محیطی (N.G.O)ها دعوت می‌کند تا شرح حال مختصر و فهرست مهم‌ترین برنامه‌ها و فعالیت‌های خود را در سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ به ضمیمه یک گزارش تصویری کوتاه (کلیپ) از اقدامات انجام شده در این دو سال به دبیرخانه جایزه ارسال کنند. ذکر این نکته ضروری است که مدت زمان کلیپ ارسالی باید ۳ تا حداکثر ۴ دقیقه باشد و متن ارسالی نیز از ۲ صفحه بیشتر نشود.

مهلت ارسال عملکرد تشکل‌ها پایان خردادماه سال ۱۴۰۰ است.

جایزه مهرگان علم در بخش «یک عمر تلاش در عرصه محیط زیست» با ارزیابیِ مجموعۀ آثار یا خدمات کنشگران برجسته محیط زیست ایران به انتخاب داوران جایزه مهرگان علم، به اثرگذارترین شخصیت این عرصه تعلق می‌گیرد. نامزدهای دریافت این جایزه از سوی: مدیر جایزه مهرگان، یک یا چند نفر از داوران جایزه مهرگان علم و یا یک نهاد مستقل محیط زیست ایران معرفی می‌شوند، از این رو دبیرخانه جایزه مهرگان از نهادهای مستقل و فعال در عرصه محیط زیست ایران دعوت می‌کند چنانچه فردی را برای دریافت جایزه مهرگان علم «یک عمر تلاش» صاحب صلاحیت می‌دانند نام او و شرح حال مختصری از آثار یا خدمات وی را به دبیرخانه جایزه ارسال کنند. مهلت معرفی نامزدها پایان خردادماه سال ۱۴۰۰ است.

شایان ذکر است انتخاب «برگزیده» جایزه مهرگان علم در بخش «یک عمر تلاش در عرصه محیط زیست» تنها با اتفاق آرای داوران امکان‌پذیر است.

نشانی برای ارسال کتاب:

تهران - صندوق پستی 555-19615

پست الکترونیک:

mehreganprize@gmail.com

کانال فارسی جایزه مهرگان:

https://t.me/mehreganprize_fa

دبیرخانه جایزه مهرگان:

@mehreganprize

شماره ارتباط اینترنتی:

 +989309127217

جایزه مهرگان علم فراخوان جایزه مهرگان علم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر