کد خبر: 1051185 A

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به مناسبت مبعث پیامبر اسلام (ص)، گرامیداشت هشتاد و پنجمین سالروز عضویت در فدراسیون بین‌المللی اتومبیلرانی و در آستانه آغاز سال نو، گردهمایی بزرگ وسیله‌های نقلیه را برگزار کرد.

 به گزارش ایلنا ، روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، این رویداد روز پنجشنبه 21 اسفند 99 با شرکت بیش از 200 دستگاه خودرو تاریخی - کلاسیک، کمپر و کاروانینگ، سافاری و موتوراستریت گردشگری در کاروانسرای عباسی اصفهان برگزار شد.

حسین اربابی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، با بیان این خبر گفت: نمایشگاه و ‌همایش‌های خودرویی و‌ موتوری، فرصتی برای شرکت کنندگان فراهم می آورد تا در فضایی حرفه‌ای و دوستانه به تبادل نظر و‌ گفت و گو‌ درباره خودرو و موتورسیکلت بپردازند.

این رویدادها در حقیقت، کارگاه های علمی خودرویی و موتوری یک روزه هستند که ضمن تبادل تجربیات، موجب آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، تفریحی و تاریخی کشور و توسعه و‌ تسهیل گردشگری و طبیعت گردی و همچنین ترویج بوم‌گردی می شود.

اصفهان به لحاظ آثار تاریخی و فرهنگی یکی از مهم‌ترین جاذبه های گردشگری ایران و جهان است و امیدواریم با برنامه های پیش رو و با استفاده از ظرفیت های محیطی و طبیعی، بتواند ضمن حفظ محیط زیست یکی از جاذبه های گردشگری اتومبیلرانی و موتورسواری کشور باشد.

گردهمایی بزرگ اتومبیلرانی، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و بدون حضور تماشاچی برگزار شد.

آخرین گردهمایی بزرگ اتومبیلرانی در سال 1399 برگزار شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر