کد خبر: 1049041 A

محمد احسانی از تدارک ویژه برنامه‌های شاد و جذاب شبکه نسیم در ایام نوروز و بازگشت خندوانه در شب مبعث خبر داد.

به گزارش ایلنا، روز گذشته محمد احسانی مدیر شبکه نسیم به همراه مدیران دیگر شبکه از «کودک شو»، «هوش برتر» و برنامه «شوتبال»، سه ویژه برنامه نوروزی شبکه نسیم بازدید کردند. 

به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۰ شبکه نسیم برنامه‌هایی همچون «خندوانه»، «کودک شو»، «هوش برتر»، «شکرستان»، «شوتبال»، «دست انداز» و… را برای این ایام تدارک دیده است. 

در حاشیه این بازدید احسانی مدیر شبکه نسیم درباره پخش آخرین قسمت «دورهمی» و فصل هفتم «خندوانه» گفت: سری هفتم برنامه «خندوانه» همزمان با عید مبعث چهارشنبه شب پخش می‌شود، برنامه پایانی فصل چهارم «دورهمی» نیز با حضور احسان علیخانی همزمان با سال تحویل ۳۰ اسفندماه پخش خواهد شد. 

وی درباره رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی «خندوانه» گفت: در برنامه «خندوانه» دستورالعمل‌ها رعایت می‌شود، من قسمت اول برنامه را هم دیده‌ام و برنامه خوبی شده است. در این فصل خنداننده شو را هم داریم. 

احسانی درباره تدارک نوروزی شبکه نمایش توضیح داد: برای ایام نوروز فیلم‌های خوبی برای مخاطبان در نظرگرفته شده است و۱۵ فیلم جدیدخواهیم داشت. همچنین در بخش فیلم ایرانی فیلم‌های نوستالژیک و شاخص هرروز ساعت ۱۳ پخش خواهند شد. 

مدیر شبکه نسیم درباره موزه «دورهمی» هم گفت: این موزه به سرانجام رسیده و خریدار هزینه را پرداخت کرده است. حراج به مدت پنج ماه در سایت برگزار و پیشنهاد قیمت‌ها بررسی شد و در نهایت یک شرکت موزه «دورهمی» را خریداری کرد. 

قراراست در آخرین قسمت «دورهمی» در فصل چهارم، آیتم موزه «دورهمی» پخش شود.

رامبد جوان محمد احسانی خندوانه شبکه نسیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر