کد خبر: 1049024 A

محمد آفریده در یادداشتی از انتخاب شهنان صفاجو به عنوان مدیر تولید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی استقبال کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، به دنبال انتصاب شهنام صفاجو به عنوان مدیر تولید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، محمد آفریده (فیمساز و فیلمنامه‌نویس) یادداشتی نوشت.

متن این یادداشت به شرح زیر است:

بنام خدا

برادر گرامی جناب آقای "شهنام صفاجو"

بیست سال پیش یک جوان محجوب، با سواد و علاقمند به همراه  دیگر عزیزان و بزرگواران برای راه اندازی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی با درخواست اینجانب به میدان شهید قندی آمد. جوانی که تمام فکر و اندیشه‌‌اش کار وتلاش برای معرفی ظرفیت‌های فرهنگی و هنری فیلمسازان و مستندسازان، مخصوصا جوانان خلاق و مظلوم این مملکت بود. بهترین دست آورد و پاداش مهم فعالیت‌های آن دوران، حضور چشمگیر و کم نظیر نسل توانمندی بود که در حال حاضر همه کشور، سازمانها، نهادها و مراکز هنری و سینمایی از آن بهره می‌برند. به نوبه خود از صبوری و زحمات جنابعالی در این بیست سال تشکر و قدردانی می‌کنم و شما را به دل سپردن کلامی از امام بزرگوار که در اوائل انقلاب آن را به یادگار دارم دعوت می‌کنم. "ارزش هر کاری پیش خدا محفوظ است".

موفق و موید باشید.

محمدآفریده

لازم به ذکر است طی حکمی از سوی محمد حمیدی مقدم مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، شهنام صفاجو به عنوان مدیر تولید این مرکز منصوب و مشغول به کار شد. وی پس از ۲۰ سال مدیریت روابط عمومی این مرکز، به سمت مدیریت تولید این مجموعه منصوب شد.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر