کد خبر: 1047952 A

برنامه طبیب در هفته پیش رو میزبان پزشکان و متخصصانی است که هر یک به بررسی بیماری‌های خاص می‌پردازند.

به گزارش ایلنا، امروز شنبه ۱۶ اسفند ماه، متخصص گوارش به بررسی علایم، هشدارها و راههای پیشگیری و درمان بیماری‌های روده خواهد پرداخت و در بخش بعدی متخصص طب ایرانی راههای پیشگیری از کم خونی را تشریح خواهد کرد. 

در ادامه به معرفی برنامه‌های «طبیب» در ایام هفته می‌پردازیم: 

روز یکشنه ۱۷ اسفند متخصص آنکولوژیست، با موضوع پیشگیری از بیماریهای مربوط به تعادل و پزشک متخصص گوارش و کبد با موضوع سیروز کبدی مهمان برنامه طبیب خواهند بود و در این زمینه راهکارهایی را به مخاطبین ارائه خواهند داد. 

روز دوشنبه ۱۸ اسفند ماه پزشک فیزیوتراپیست، به بررسی موضوع پیشگیری ناراحتی‌های عضلانی که در پی خانه تکانی ممکن است ایجاد شود می‌پردازد و همچنین متخصص طب ایرانی به پرسش مخاطبین در خصوص طب ایرانی و راهکارها و روش‌های درمان پاسخ خواهند داد. 

برنامه طبیب روز سه شنبه ۱۹ اسفندماه میزبان متخصصانی چون دندانپزشک، و متخصص غدد است که هر یک به ترتیب به موضوعات پیشگیری از پوسیدگی دندان و پیشگیری از دیابت خواهند پرداخت. 

همچنین در روز چهارشنبه ۲۰ اسفند پزشک متخصص ریه و متخصص تغذیه به ترتیب به موضوعاتی تحت عنوان پیشگیری از آسم و درمان آلرژی و پیشگیری از چاقی و تغذیه در دوران کرونایی می‌پردازند. 

گفتنی است برنامه «طبیب» با اجرای پیمان طالبی و تهیه‌کنندگی علی زاهدی هرروز از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۱ صبح به مدت ۶۰ دقیقه به صورت زنده از شبکه سه پخش می‌شود.

کرونا برنامه طبیب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر