کد خبر: 1047883 A

سومین دورۀ نمایشگاه بین‌المللی سالانه دیزاین در دو بخش پوستر و گرافیک متحرک در بهار ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد

به گزارش ایلنا، فراخوان سومین دورۀ نمایشگاه بینالمللی سالانه دیزاین با محوریت «دیزاین، تحول و امید» به دبیری اشکان قازانچایی منتشر شد.

گالری مجازی اعلان در دو دورۀ گذشته و همزمان با فصل رویش و نوروز، اقدام به برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی در حوزه طراحی پوستر کرده است. اینک، در سومین دورۀ حضور و با مشارکت فرهنگسرای نیاوران و همچنین در آستانۀ سال نو خورشیدی، در نظر دارد با نگاهی متفاوت به گسترۀ دیزاین و اهمیت آن در جوامع بشری در مدیاهای مختلف ورود نماید. 

سومین دورۀ نمایشگاه بینالمللی سالانه دیزاین در دو بخش پوستر و گرافیک متحرک (موشن گرافیکس) برگزار خواهد شد و هر شرکت‌کننده حداکثر می‌تواند با در نظر گرفتن موضوعات مطروحه (شرح کامل در متن فراخوان) در هر بخش، با سه اثر حضور یابد. 

مهران میرحسینی، الهام آهویی و اشکان قازانچایی اعضای شورای سیاست‌گذاری این دوره از نمایشگاه بوده و انتخاب آثار بخش پوستر را کیانوش غریب پور، مهردخت دارابی، جواد آتشباری، مهران میر حسینی و فرشید پارسی کیا بر عهده خواهند داشت همچنین آثار بخش گرافیک متحرک را سعید حق زارع، رضا اللهیاری و میلاد شاه‌جانی انتخاب خواهند کرد. بابک صفری مدیر هنری و الهام آهویی مدیر اجرایی رویداد فوق هستند. 

پایان مهلت ارسال آثار ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ بوده و گشایش سومین نمایشگاه بین‌المللی دیزاین، همزمان در سایت گالری مجازی اعلان و سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران در نیمه دوم خرداد ماه ۱۴۰۰ خواهد بود. 

برای اطلاع از شرح کامل فراخوان به سایت گالری مجازی اعلان www. elanagi. com و سایت فرهنگسرای نیاورانwww. fniavaran. irمراجعه فرمایید.

فرهنگسرای نیاوران پوستر گرافیک متحرک سومین نمایشگاه بین‌المللی سالانه دیزاین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر