کد خبر: 1047751 A

کتاب «بهترین خودمان باشیم» کتابی است درباره تواناییهای ذهن و همه آنچه به زنان کمک می-کند تا خود را بهتر بشناسند و گامهای مستحکمتری در راستای توانمندسازی خود بردارند.

به گزارش ایلنا، کتاب «بهترین خودمان باشیم» از تولیدات موسسه سلامت‌پاد که توسط نشر ثالث منتشر شده و این روزها با استقبال مخاطبان به چاپ چهارم رسیده، کتابی است درباره تواناییهای ذهن و همه آنچه به زنان کمک می‌کند تا خود را بهتر بشناسند و گام‌های مستحکمتری در راستای توانمندسازی خود بردارند.

این کتاب که برداشتی است آزاد از کتاب «سیزده کاری که ذهن‌های قدرتمند انجام نمی‌دهند» نوشته امی مورین در سیزده بخش طراحی شده و با دو انگیزه مهم برای انطباق با فرهنگ ایرانی، بومی شده است: نخست توانمند کردن جامعه زنان در راستای تقویت ذهنی تا بتوانند بهترین شکل وجودی‌شان را به نمایش بگذارند و دوم تشویق زنان پیشگام برای الهام بخشیدن و تلنگر زدن به زنان دیگر.

مریم مشتاقی، موسس سلامت‌پاد، دانش‌آموخته رشته مدیریت کسب و کار از دانشگاه وورتسبورگ آلمان است و این مجموعه را با هدف یاری زنان در جهت تبدیل شدن به افرادی شاد، قوی و الهام‌بخش در اختیار علاقمندان به این حوزه قرارداده است. سلامت‌پاد که توانمندسازی زنان را سرلوحه فعالیت چندین‌ساله خود قرار داده، آرزو دارد که زنان، شادزیستن را تجربه کنند، قوی و مستقل رو به جلو پیش روند و هیچ‌چیز جلودار رشد آن‌ها نباشد.

«بهترین خودمان باشیم» در ۲۵۰ صفحه و با قیمت ۵۸۵۰۰ روانه بازار کتاب شده است.

موسسه سلامت‌پاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر