کد خبر: 1047453 A

برای دانلود خوب بد جلف قسمت 6 ششم به ادامه متن مراجعه کنید و می توانید قسمت ۶ خوب بد جلف ۳ رادیواکتیو را با کیفیت های مختلف دریافت بفرمایید.

سریال خوب بد جلف ادامه فیلم خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری است و ماجراجویی‌های سام و پژمان پس از دزدیده شدن توسط چچن‌ها را روایت می‌کند، که در ادامه می توانید دریافت کنید.

مشخصات سریال خوب بد جلف قسمت 6

·ژانر : کمدی، اکشن، خانوادگی

·تاریخ انتشار : 15 اسفند 99

·کارگردان : محسن چگینی

·تهیه کننده: محسن چگینی

·بازیگران : پژمان جمشیدی، سام درخشانی، حامد کمیلی، فرهاد آئیش، گوهر خیراندیش، امیرمهدی ژوله، مارال فرجاد، آناهیتا درگاهی، ستاره پسیانی و…

دانلود قسمت 6 ششم خوب بد جلف 3 رادیواکتیو

برای دانلود قسمت 6 سریال خوب بد جلف به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود قسمت 6 ششم خوب بد جلف

دانلود قسمت های قبلی: دانلود سریال خوب بد جلف

22222222222222

خلاصه داستان سریال خوب بد جلف

این داستان ادامهٔ فیلم خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری است و ماجراجویی‌های سام و پژمان پس از دزدیده شدن توسط چچن‌ها را روایت می‌کند.

خلاصه داستان قسمت اول:پژمان و سام به عنوان گروگان به همراه کیک زرد توسط آصف رئیس گروه جانفدایان داغستان آزاد دزدیده شده‌اند و قرار است از مرز شمالی غربی کشور به چچن بروند و از طرفی جاسوسان ارتش سری در جستجوی ردی از آنها هستند. خلاصه داستان قسمت دوم:جاسوسان ارتش سری متوجه شده‌اند که پژمان و سام در یک قطار در حال حرکت به تبریز هستند، آنها در حال تلاش برای رسیدن به قطار و ایستگاهی که قرار است قطار در آن توقف داشته باشد… جنگ قدرت در میان چچن‌ها و برخورد پژمان و سام در قطار با یک آشنای غیرمنتظره روزنه امیدی به آنها می‌دهد که از دست گروه تروریستی نجات یابند… خلاصه داستان قسمت سوم:گرجی که فرماندهی چچن ها را بدست گرفته همچنان بدنبال انتقام از پژمان است. پژمان و سام با مکافات از چنگ او و از قطار فرار می‌کنند. اما در انتهای مسیر دردسر بزرگی در انتظار آنهاست… خلاصه قسمت چهارم: حسام بوالهوس که برای ربودن یک محموله مواد مخدر در جاده کمین کرده اشتباها کیک زرد را به جای آن می دزدد. در راه بازگشت به تهران به پژمان و سام برمی خورد که پس از گذراندن زمانی سخت و هولناک از جنگل نجات پیدا کرده اند. حسام نقشه های جالبی برای آن دو در سر دارد ... خلاصه قسمت پنجم: گروه ارتش سری پی می برند که کیک زرد در اختیار حسام بوالهوس و گروهش است، که آن را بجای مواد مخدر صنعتی اشتباه گرفته اند. جاسوسان قراری برای آزاد کردن پژمان و سام می گذارند که از آن طریق به محموله کیک زرد دست بیابند، ولی اوضاع طبق نقشه آنها پیش نمی رود ...

ضمنا برای دانلود سریال های  به روز نمایش خانگی به سایت راشدون مراجعه کنید.

این خبر رپرتاژ است.

جنگ گوهر خیراندیش داستان نمایش خانگی تهیه کننده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر