کد خبر: 1045717 A

گیتی خامنه مجری تلویزیون و برنامه کودک و نوجوان به پویش «کتابخوانی ملی» پیوست و مطالعه کتاب‌هایی چون «رابعه» و «بیمارخاموش» را برای علاقمندان به مطالعات روانشناسی پیشنهاد کرد.

به گزارش ایلنا، گیتی خامنه مجری تلویزیونی برنامه کودک و نوجوان در ادامه پویش «کتابخوانی ملی» که به همت کتابخانه ملی در حال انجام است، گفت: مثل همیشه بر سر خوان ضیاقت مولانا میهمان هستم و اینبار جلد اول ابیات ۲۰۰۰ و مقوله زیبای معنوی که در داستان پیرچنگی که مولانا آن را به بهترین و زیباترین شیوه آموزش می‌دهد. 

خامنه افزود: داستان «رابعه» از حسینقلی مستعان را اخیرا به اتمام رسانده ام، داستان بسیاز جذابی است که بیشتر می‌توان آن را یک رمان عاشقانه دانست اما گاهی گریزی به پیشینه‌های تاریخی می‌زند. این داستان برای دنبال کردن بسیار ساده و جذاب است و اگر علاقه داشته باشیم که برای مدتی سرگرم باشیم و در عیم حال یک داستان جذاب را برای مدتی طولانی بخوانیم، این کتاب برای مخاطبان و اهالی کتاب مناسب و راضی کننده است. 

وی افزود: یکی دیگر از کتاب‌هایی که مطالعه آن برای من خیلی لذت بخش بود، اثری با عنوان «بیماری خاموش» نوشته الکس مایکلیدیس است. این کتاب را به علاقه مندان به مطالعات روانشناس پیشنهاد می‌کنم. «بیماری خاموش» داستانی بسیار زیبا را بیان می‌کند که مخاطب را غافلگیر می‌کند، گره گشایی فوق العاده‌ای دارد و ذهن مخاطب را به زیبایی درگیر می‌کند. 

این مجری با سابقه تلویزیون ادامه داد: امیدوارم شما و مخاطبان نیز از مطالعه آثاری که می‌خوانید لذت و بهره کافی را ببرید. یک راه ساده برای افرادی که فرصت ندارند مطالعه کنند؛ کتاب‌های صوتی است. من از این امکان فوق العاده بهره زیادی می‌برم، زمانی که امکان تورق کتاب را ندارم از کتاب‌های صوتی بهره‌مند می‌شوم. 

گیتی خامنه با قدردانی از دست اندرکاران راه اندازی پویش «کتابخوانی ملی» خاطرنشان کرد: هم اکنون با وجود کتاب‌های صوتی بهانه‌ای برای نخواندن کتاب نداریم، کتاب‌های صوتی کار اهالی کتاب و علاقه مندان به مطالعه را آسان کرده است.

گیتی خامنه پویش کتابخوانی ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر