کد خبر: 1045498 A

جلد دوم مجموعه کتاب همسایه بغلی با عنوان «هیولای مردابِ گل‌ختمی» نوشته‌ی گری گیزلین با ترجمه‌ی عاطفه حق‌وردی از سوی نشر صاد برای نوجوانان منتشر شد.

به گزارش ایلنا، در جلد دوم مجموعه داستان «همسایه بغلی» با عنوان «هیولای مردابِ گل‌ختمی» هارولد این‌بار به‌همراه همسایه‌های عجیب‌و‌غریبش با یک هیولای افسانه‌ای روبه‌رو می‌شود که در مرداب زندگی می‌کند. این داستان معمایی-ترسناک با اتفاقاتی هیجان‌انگیز و شخصیت‌هایی غیرمتعارف اثری خواندنی و سرگرم‌کننده برای کتابخوانان خواهد بود.

گری گیزلین نویسنده فرانسوی-اسپانیایی مجموعه چند جلدی «همسایه بغلی گولز» است که آن را در ژانر معمایی-ترسناک برای گروه سنی نوجوان نوشته است. او مدرک ادبیات و زبان‌شناسی خود را از دانشگاه پاریس دریافت کرده و تاکنون داستان‌های متعددی برای کودکان و نوجوانان نوشته است. مجموعه داستان‌های او با عنوان همسایه بغلی گولز از سوی منتقدان تحسین شده، و سری جوایز مخاطبان گروه سنی «ج» را به خود اختصاص داده است. اولین جلد از این مجموعه با عنوان «یک شب شوم برای بچه‌قلدرها» از سوی نشر صاد منتشر، و با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد.

جلد دوم این مجموعه را می‌توانید در دو نسخه‌ی الکترونیکی و کاغذی دریافت کنید. نسخه‌ی الکترونیکی را می‌توانید در طاقچه و فراکتاب بخوانید و نسخه‌ی کاغذی نیز قابل سفارش در سایت نشر صاد به‌نشانی Saadpub.ir است.

نشر صاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر