کد خبر: 1044381 A

معاون گردشگری کشور:

معاون گردشگری کشور گفت: استان کردستان با توجه به طبیعت زیبا و بکر می‌تواند جایگاه بهتری در زمینه طبیعت‌گردی کشور داشته باشد.

به ‌گزارش ایلنا، ولی تیموری (معاون گردشگری کشور) در حاشیه بازدید از غرفه استان در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌ دستی تهران گفت: استان کردستان با توجه به طبیعت زیبا و بکر می‌تواند جایگاه بهتری در زمینه طبیعت‌گردی کشور داشته باشد.

تیموری  افزود: غرفه استان از جذاب‌ترین و زیباترین غرفه‌های نمایشگاه است که نشان از تعامل و همکاری اداره‌کل با بخش‌های دولتی و خصوصی استان دارد.

او همچنین به لزوم ارتقای جایگاه کردستان در بخش طبیعت‌گردی و گردشگری فرهنگی در کشور اشاره و اظهار کرد: شهرهای بانه، مریوان و سنندج شهرهایی هستند که در سطح ملی و بین‌المللی شناخته شده‌اند و نیاز است در زمینه معرفی هرچه بهتر و بیشتر این شهرستان‌ها و سایر مناطق گردشگری استان برنامه‌ریزی و تلاش شود.

معاون گردشگری کشور اظهار کرد: با توجه به مرز مشترک با کشور همسایه عراق، کردستان نقش مهمی در جذب گردشگران خارجی می‌تواند ایفا کند که امیدواریم با تلاش و همت مدیرکل استان بخش بزرگ‌تری از این بازار نصیب کردشتان شود.

استان کردستان گردشگری ولی تیموری نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌ دستی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر