کد خبر: 1042980 A

توسط بانوان جانباز قطع نخاع و عضو؛

اداره کل امور هنری معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران قطعه موسیقایی «زنان زینبی» را با حضور بانوان جانباز قطع نخاع و عضو تولید و در کنگره ملی «تجلیل از ۱۷ هزار شهید زن» رونمایی می‌کند.

به گزارش ایلنا، اداره کل امور هنری برای تحقق اهداف فرهنگی بنیاد و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تولیدات متنوع و مختلفی را در حوزه‌هایی از جمله در حوزه موسیقی و سرود برنامه ریزی و اجرا می‌کند. 

این اداره کل با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اهتمام ورزیدن به مسأله هنر بخصوص هنر سرود و نیاز جامعه امروز به این هنر والا، اقدام به تهیه و تولید سرود با حضور جانبازان معظم خانم قطع نخاع که همگی از سرآمدان و نخبگان جامعه ایثارگری بوده و با ایثار و فداکاری و جانبازی در مسیر حق و حقیقت گام بر داشته‌اند نموده است. 

در این راستا قطعه موسیقایی «زنان زینبی» توسط گروه سرود بانوان جانباز قطع نخاع و قطع عضو به سرپرستی جانباز گرانقدر خانم آمنه احمدی، آهنگسازی و مربیگری هنرمند شایسته سرود کشور سعید عنایتی و تهیه‌کنندگی معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان تولید و در کنگره ملی «تجلیل از ۱۷ هزار شهید زن» رونمایی و اجرا می‌شود. 

تولید سرود و نماهنگ با حضور این عزیزان در راستای معرفی هر چه بهتر ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جانبازان و ایثارگران عزیز ایران اسلامی بخصوص بانوان جانباز است.

بنیاد شهید و امور ایثارگران جانبازان زنان منویات مقام معظم رهبری موسیقی قطع موسیقایی زنان زین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر