کد خبر: 1042411 A

جاذبه‌های گردشگری مازندران در ۱۴ غرفه نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی کشور به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش ایلنا، ​ به گفته سیف‌الله فرزانه (مدیر کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران) جاذبه‌های گردشگری مازندران در ۱۴ غرفه نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی کشور به نمایش گذاشته خواهد شد. 

فرزانه با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه ملی متناسب بامحدودیت‌های کرونایی و با رعایت جدی پروتکل‌های بهداشتی برپا خواهد شد.

او افزود: جاذبه‌ها و ظرفیت‌های مازندران در غرفه‌ای به مساحت ۶۰۰ متر مربع به‌نمایش درمی‌آید و تاسیسات اقامتی، پذیرایی، تفریحی و سرگرمی، دفاترخدمات سیاحتی و گردشگری و شهرداری‌ها دراین نمایشگاه حضوری فعال دارند. 

مدیر کل‌ میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تصریح کرد: این نمایشگاه محل مناسبی برای آشنایی دست‌اندرکاران گردشگری و طرح‌ها و ایده‌های نو در زمینه ساخت تاسیسات و نحوه ارائه خدمات و ایجاد فضای مناسب برای توسعه صنعت گردشگری است.

سیف‌الله فرزانه گفت: هنرمندان صنایع‌دستی مازندران در رشته‌های لاک تراشی، بافته‌های داری، حصیربافی و چوب در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی از پنجم اسفند ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار خواهد شد.

جاذبه‌های گردشگری نمایشگاه بین‌المللی گردشگری اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر