کد خبر: 1041996 A

مهلت ارائه آثار به دبیرخانه جشنواره فرهنگی‌هنری فرفره، تا ۲۰فروردین‌ماه ۱۴۰۰ تمدید شد.

به گزارش ایلنا، سیدغلامرضا کاظمی‌دینان رئیس شورای سیاست‌گذاری جشنواره فرهنگی‌هنری فرفره، بیان کرد: درپی تقاضای علاقه‌مندان شرکت در این جشنواره و استقبال از این رویداد فرهنگی‌هنری و همچنین تماس‌های شفاهی و مکتوب برای تمدید مهلت ارسال آثار، شورای سیاستگذاری جشنواره «فرفره» با تمدید مهلت ثبت‌نام و ارائه آثار تا ۲۰فروردین‌ماه موافقت کرد.

او ادامه داد: شورای سیاستگذاری جشنواره «فرفره» با بررسی علل مطرح شدن این تقاضاها که تقارن مهلت تحویل آثار با امتحانات مدارس، دانشگاه‌ها و موسسات آموزش‌عالی و حضور هنرمندان و نویسندگان در جشنواره‌های متعدد و همچنین استقبال متقاضیان بیان شده، با تمدید مهلت تحویل آثار تا ۲۰فروردین‌ماه موافقت کرد تا شرکت‌کنندگان بتوانند از فرصت تعطیلات نوروز نیز استفاده کرده و آثارشان را در چهار بخش عکاسی، نقاشی، شعر و داستان برای جشنواره ارسال کنند.

کاظمی‌دینان در ادامه تصریح کرد: امید است جشنواره فرهنگی‌هنری «فرفره» که با محوریت موضوعی «کودکان و دوران کرونایی» و با حمایت و همکاری موسسات فرهنگی و اقتصادی برگزار می‌شود، راهی باشد برای توجه و اثرگذاری بیشتر بر تاثیرات ویروس کرونا در جامعه، به ویژه زندگی و رشد اجتماعی کودکان و نوجوانان.

رئیس شورای سیاست‌گذاری جشنواره «فرفره» در پایان گفت: بدین منظور مجددا از تمامی هنرمندان، اولیای تربیتی، مربیان، پژوهشگران و همچنین تمامی خانواده‌ها، کودکان و نوجوانان در هر سطح و حرفه‌ای دعوت می‌شود تا در این جشنواره شرکت کنند و آثار و مطالعاتشان با موضوع محوری «کرونا» را برای دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

به گزارش روابط‌عمومی جشنواره فرفره، داوری اولین دوره این رویداد را فریدون عموزاده خلیلی، معصومه یزدانی، علی خانجانی، علیرضا کریمی‌صارمی، زهرا موسوی و هدی حدادی تشکیل می‌دهند.

سیدغلامرضا کاظمی‌دینان (مشاور دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو)، محمود ترابیان (مدرس علوم ارتباطات، نویسنده و مدیر روابط‌عمومی)، محسن حموله (مدیرکل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان) و بهنام تقی‌پور (مدیر مسئول ماهنامه قلک) اعضای شورای سیاست‌گذاری اولین جشنواره فرهنگی هنری «فرفره» را تشکیل می‌دهند.

شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را به ایمیل دبیرخانه جشنواره به آدرس modir@capf. ir ارسال کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید به سایت این جشنواره به نشانی WWW. CAPF. IR مراجعه کنید یا با دبیرخانه به شماره ۰۲۱۸۸۳۵۶۱۲۰ تماس بگیرید.

جشنواره فرفره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر