کد خبر: 1041975 A

دبیر بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران با ابلاغ حکمی معاون اجرایی این دوره از جشنواره را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، سیدمجتبی جدی دبیر بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی با صدور حکمی علی مهرانی را به عنوان معاون اجرایی این دوره منصوب کرد.

در متن حکم جدی به مهرانی آمده است:

«نظر به شایستگی، تعهد و تجربه‌های ارزشمند جنابعالی در عرصه تئاتر دانشگاهی، به موجب این حکم به عنوان معاون اجرایی بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می‌شوید.

امید است در سایه ایزد منان و همراهی و همدلی دانشجویان و اساتید و همچنین  انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور و بهره‌مندی از این ظرفیت‌ها، در انجام وظایف محوله موفق باشید.»

علی مهرانی دانشجوی رشته کارگردانی دانشکده هنر و معماری است. از جمله فعالیت‌های وی پژوهش در حوزه مطالعاتی انسان‌‌شناسی فرهنگی و همچنین ترجمه نمایشنامه‌های پرنده‌ها و وصال در وادی وحشت نوشته وجدی معود بوده است. او برگزاری چندین دوره همایش پژوهشی و آموزشی را نیز در کارنامه خود دارد.

بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی به دبیری سیدمجتبی جدی و همت اداره‌کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فن‌آوری اردیبهشت ۱۴۰۰ با بخش‌های «صحنه»، «مناطق»، «تجربه‌های اجرا»، پژوهش (جایزه دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی)، نمایشنامه‌نویسی (جایزه اکبر رادی)، ترجمه، ماکت صحنه، عکس، پوستر، نمایش رادیویی، اساتید، جشنواره جشنواره‌ها، کارگاه‌ها و درس گفتار‌ها در تهران برگزار می‌شود.

تئاتر معاون معماری وزارت علوم تحقیقات جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر