کد خبر: 1041306 A

سرپرست معاونت گردشگری خراسان شمالی از برگزاری یک دوره آموزشی برای مدیران اقامتگاه‌های بوم گردی استان با هدف توانمندسازی آنان خبر داد.

به گزارش ایلنا،‌  ابوالفضل اسماعیلی (سرپرست معاونت گردشگری خراسان شمالی) از برگزاری یک دوره آموزشی برای مدیران اقامتگاه‌های بوم گردی استان با هدف توانمندسازی آنان خبر داد. 

 ابوالفضل اسماعیلی گفت: این دوره آموزشی با حضور ۲۳ نفر از شاغلان و مدیران اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان، چهاردهم اسفندماه جاری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

او با بیان این‌که حضور در این دوره‌های آموزشی به‌عنوان یکی از شرایط لازم برای دریافت و تمدید پروانه اقامتگاه بوم‌گردی است، عنوان کرد: علاقمندان برای ثبت‌نام و حضور در این دوره‌های آموزشی می‌توانند اقدام و مدرک مربوطه را دریافت کنند.

سرپرست معاونت گردشگری خراسان شمالی اظهار کرد: تربیت نیروی انسانی متخصص در حوزه گردشگری از اهم اهداف ما برای برگزاری دوره‌های آموزشی است.

او آشنایی با قوانین و مقررات مرتبط با اقامتگاه‌های بوم‌گردی، نحوه بازاریابی و تبلیغات، میزبانی و پذیرایی، کاربرد غذا و نوشیدنی‌های سنتی و بومی در پذیرایی از میهمانان و الگوهای رفتاری و اخلاقی در گردشگری را ازجمله سرفصل‌های این دوره آموزشی برشمرد.

خراسان شمالی قوانین و مقررات گردشگری معاونت گردشگری خراسان شمالی دوره آموزشی توانمندسازی مدیران اقامتگاه‌های بوم‌گردی در خراسان ش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر