کد خبر: 1040223 A

معاونت گردشگری در حال برگزاری کمپین «قرن‌ها دوستی؛ سومین عید بهاره چینی‌ها در ایران» در بازه زمانی ۲۴ بهمن الی ۹ اسفند سال جاری همزمان با عید بهاره چینی به صورت مجازی است.

به گزارش ایلنا، محمد قاسمی (مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری وزارت میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی) اعلام کرد: به منظور حضور مستمر و موثر در بازار گردشگری چین و همچنین زنده نگه داشتن نام ایران در حافظه بازار بزرگ این کشور با بیش از صد و هفتاد میلیون گردشگر خروجی برای دوران پسا کرونا، معاونت گردشگری در حال برگزاری کمپین «قرن‌ها دوستی؛ سومین عید بهاره چینی‌ها در ایران» در بازه زمانی ۲۴ بهمن الی ۹ اسفند سال جاری همزمان با عید بهاره چینی به صورت مجازی است. 

محمد قاسمی افزود: فعالیت‌های مربوط به این کمپین در چندین گام صورت پذیرفت. در گام نخست، از استان‌های مقصد گردشگران چینی خواسته شد تا محتوای تبلیغاتی خود را متناسب با علایق و سلایق چینی‌ها و بر اساس راهنماهای فنی ابلاغی در قالب عکس، کلیپ و متن آماده و به معاونت گردشگری وزارتخانه ارسال کنند.

او افزود: در گام دوم، آثار تولیدی از نظر تکنیکی و محتوایی ارزیابی و صحت‌سنجی شد و آن‌هایی که شرایط فنی لازم را احراز کردند در زمینه متن و روایت توسط کارشناسان یک شرکت دو ملیتی ایرانی- چینی مورد تطبیق و ویرایش ترجمه‌ای و زبانشناختی قرار گرفتند.

قاسمی ادامه داد: در گام بعدی، انواع محتوای نهایی شده بهمراه پیام تبریک وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به زبان چینی در سایت جامع گردشگری کشور موسوم به «ویزیت ایران» زیر نظر کانون جهانگردی و اتومبیلرانی بارگذاری شد. 

مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری اضافه کرد: در مرحله آخر، لینک مربوطه در سطح وسیعی به وزارت امور خارجه، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، تشکلهای حرفه‌ای گردشگری، نمایندگی‌های سیاسی جمهوری اسلامی ایران در چین، رایزنی‌های فرهنگی کشور و سایر گروه‌های فعال گردشگری اطلاع‌رسانی شد و از آن‌ها خواسته شد تا نسبت به بارگذاری لینک مذکور در فضای مجازی تحت اختیار، استفاده از محتوای تولیدی در سایر فعالیت¬های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی مناسب پیرامون کمپین مذکور به بخش خصوصی کشور چین اقدام نماید.

گفتنی است محتوای این کمپین از طریق لینک https://www.visitiran.ir/node/6555 قابل دسترسی است.

چین گردشگری معاونت گردشگری بازاریابی و تبلیغات گردشگری کمپین بهار چینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر