کد خبر: 1039643 A

رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان سنندج گفت مشکلات طرح گردشگری بام کردستان برطرف می‌شود.

به ‌گزارش ایلنا، خداداد مولودی (رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان سنندج)  با همراهی نماینده بانک توسعه تعاون استان در بازدید از مجتمع گردشگری بام کردستان که به دلیل برخی مشکلات چندین سال فعالیت نداشت، از پیگیری و رفع مشکلات طرح گردشگری بام کردستان خبر داد. 

او بیان کرد: اداره میراث‌فرهنگی شهرستان سنندج از طرح‌های سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی در راستای توسعه و رونق گردشگری استان حمایت می‌کند.

او اظهار داشت: با همکاری بانک‌های عامل و بخصوص بانک توسعه تعاون امیدواریم که بخشی از معضلات و مشکلات مالی این مجتمع رفع شود و به زودی شاهد فعالیت مجدد آن باشیم.

رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سنندج افزود: با مساعدت و همکاری بانک عامل مقرر شد که تسهیلات بانکی ۵ میلیارد ریالی برای رفع مشکلات این مجتمع گردشگری پرداخت شود.

مولودی در ادامه تصریح کرد: این مجتمع با مساحت ۳هزار متری و زیربنای ۱۱۰۰ متری در شهر مسیر گردشگری روستای صلوات آباد سنندج فعالیت داشت و برای هفت نفر ایجاد اشتغال کرده بود که با رفع مشکلات و موانع موجود و پرداخت تسهیلات میزان اشتغال به بیش از ۱۰ نفر می‌رسد.

ایجاد اشتغال گردشگری گردشگری و صنایع دستی سنندج میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان سنندج مجتمع گردشگری بام کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر