کد خبر: 1039135 A

کتاب چگونه کودکان با مرگ عزیزان کنار می‌آیند (فعالیت‌هایی برای کمک به کودکان در جهت سازگاری با سوگ و فقدان) منتشر شد.

به گزارش ایلنا، انتشارات ارجمند کتاب چگونه کودکان با مرگ عزیزان کنار می‌آیند (فعالیت‌هایی برای کمک به کودکان در جهت سازگاری با سوگ و فقدان) نوشتۀ اریکا لیوئینبرگ، الن گلدرینگ با ترجمۀ الهام توکلی، ترانه خداویردی، مریم صفت کار حقی، حمیده سادات خادمی را روانۀ بازار کتاب کرد.

سوگ پدیده‌ای جهانی است که همه انسان‌ها در تمامی سنین با آن مواجه می‌شوند و در صورت‌عدم آمادگی، آسیب‌های روانی جدی خواهند دید. کتاب حاضر تلاشی در جهت کمک به کودکان برای آشنایی و سازگاری با فقدان عزیزان است و از طریق فعالیت‌هایی ساده این امر را امکان‌پذیر می‌سازد که توسط والدین و نزدیکان کودک نیز قابل اجرا هستند. این کتاب روش‌هایی به ما می‌آموزد تا در شرایط بهتری با سوگ روبه‌رو شویم. در این کتاب، تجربه‌های خوبی بیان شده است. قصه‌هایی واقعی از زندگی که هر یک کمک می‌کنند تا به‌طور عینی‌تر موضوع فقدان و سوگ را ادراک کنیم. این کتاب روش‌هایی را با ما در میان می‌گذارد که همه یا بخشی از آن‌ها به کارمان می‌آید. از همه مهم‌تر، این کتاب الهام بخش است. ما با خواندن این روش‌ها می‌توانیم به روش‌های خلاقانه‌ای دست پیدا کنیم که با زندگی و شرایط و فرهنگ‌مان جورتر باشند.

این کتاب در ۱۷۶ صفحه با قیمت ۰۰۰/۳۷ تومان در کتاب‌فوشی‌ها و نیز با ده درصد تخفیف در سایت انتشارات ارجمند به نشانی https://www.arjmandpub.com/ قابل دسترسی است.

نشر ارجمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر