کد خبر: 1039128 A

نمایش حصار به نویسندگی و کارگردانی «یاسمن نصرتی» و تهیه‌کنندگی شهاب شریفی هفته پایانی اجرای خود در پردیس تئاتر شهرزاد را پشت سر خواهد گذاشت، این نمایش تا پنجشنبه سی‌ام اسفند ماه میزبان مخاطبان خواهد بود.

به گزارش ایلنا، نمایش حصار به نویسندگی و کارگردانی «یاسمن نصرتی» و تهیه‌کنندگی شهاب شریفی هفته پایانی اجرای خود در پردیس تئاتر شهرزاد را پشت سر خواهد گذاشت، این نمایش تا پنجشنبه سی‌ام اسفند ماه میزبان مخاطبان خواهد بود. 

تارا ارژنگی، مصطفی ایزدی، رها حاجی‌زینل، علیرضا حنیفی، تنان ساعد، کامران ساعد، شیرین عطاءالهی، سارا غفاری و پیمان محسنی بازیگرانی هستند که در حصار به ایفای نقش می‌پردازند. 

در این نمایش شهاب شریفی به‌عنوان طراح صحنه، مهسا جهانی در مقام طراح موسیقی، علی صفری به عنوان طراح گرافیک، مسلم رضایی به عنوان طراح نور و پانیذ حمیدیان‌فر به عنوان طراح لباس با یاسمن نصرتی همکاری می‌کنند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: نیمه‌های شب هنوز چشم‌هایم گرم نشده بود صدای بی‌قراری سگ‌ها و شیهه اسب‌ها را شنیدم، گویی روح او بود در درون سگ‌ها و اسب‌هایش هر بار جسم یکی از آنها به تسخیر خود در می‌آورد و من حیران و سرگردان در میان ایشان.

سایر عوامل نمایش حصار به این ترتیب هستند: نیوشا رازه به عنوان عکاس، شیرین مدنی، شیما صابر در مقام دستیاران صحنه، علی شعائی، حمید مهدی‌پور، احسان رجب‌زاده به عنوان سازندگان دکور.

حصار پردیس تئاتر شهرزاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر