کد خبر: 1038111 A

فینال فصل جدید برنامه «عصرجدید»، عید مبعث روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت و بعد از آن، مردم با رای به اجرای محبوب خود از میان پنج فینالیست، قهرمان فصل دوم را مشخص می‌کنند.

به گزارش ایلنا، امشب با پخش آخرین برنامه اعلام نتایج از مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید، تکلیف دو فینالیست دیگر از این برنامه مشخص خواهد شد. 

گروه ستاره هشتم، گروه جوانمردان ایران‌زمین و گروه فرشتگان نینجا تا اینجا به رقابت نهایی مسابقه تلویزیونی عصرجدید رسیده‌اند و امشب از برنامه چهارم، بین عرفان طهماسبی و بهاره سرگلزایی و از برنامه پنجم، بین علی فریادی و گروه مجاز، رای مردم تعیین خواهد کرد که کدام دو اجرا، ترکیب پنج فینالیست را کامل می‌کنند. 

این برنامه پارسا خائف و امیرحسین اسکندری‌نیا، دو خواننده محبوب را که در صحنه عصرجدید درخشیدند به عنوان مهمان، روی صحنه می‌آورد. 

پخش عصرجدید تا پایان سال، با ویژه برنامه‌های مختلفی از جمله مستند فینالیست‌ها و باشگاه مهارت، شنبه‌ها و یکشنبه‌ها ادامه دارد. 

نتایج فینال و قهرمان، یک روز مانده به سال تحویل و در یک ویژه‌برنامه، به بینندگان این رقابت تلویزیونی معرفی خواهد شد. تکلیف مقام‌های دوم تا پنجم هم در همین ویژه برنامه نوروزی مشخص می‌شود.

امین حیایی احسان علیخانی آریا عظیمی‌نژاد رویا نونهالی شبکه سه سیما عصر جدید سیدبشیر حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر