کد خبر: 1037975 A

ناشران و رسانه‌های دیجیتال از امروز تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۷ بهمن ماه می‌توانند با تخفیف ۵۰ درصدی در نخستین نمایشگاه مجازی ایران ثبت‌نام کنند.

به گزارش ایلنا، ناشران و رسانه‌های دیجیتال از امروز تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۷ بهمن ماه می‌توانند با مراجعه به نشانی  https://www.saramad.ir با تخفیف ۵۰ درصدی در نخستین نمایشگاه مجازی ایران ثبت‌نام کنند.

محمد صادق افراسیابی، معاون امور محتوایی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی (مرکز سابق فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) گفت: نخستین نمایشگاه مجازی اتاق ایران با حمایت مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت، صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری توسط اتاق بازرگانی ایران از پنجم اسفندماه به مدت نود روز برگزار خواهد شد.

وی افزود: این نمایشگاه فضایی اختصاصی و مجزا را برای ناشران و رسانه‌های دیجیتال شامل ناشران و تولید کنندگان محتوا، سامانه‌ها و سکوهای ارائه دهنده خدمات و استارتاپ‌ها فراهم کرده است.

افراسیابی گفت: علاقه‌مندان برای اطلاع از جزئیات برگزاری نمایشگاه می‌توانند به نشانی

https://iranvirtualexpo.com

مراجعه کرده و یا با شماره

 09339865401 تماس حاصل کنند.

وی افزود: در سامانه نمایشگاه ظرفیت‌های مختلفی برای انعقاد قراردادهای B To B با مؤسسات حاضر در نمایشگاه در نظر گرفته شده است و با توجه به حضور برخی مجامع بین‌المللی انتظار می‌رود نخستین نمایشگاه مجازی ایران منجر به توسعه کسب و کارهای کشور در داخل و خارج از کشور بشود.

ایران رسانه رسانه های دیجیتال فضای مجازی وزارت صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر