کد خبر: 1037628 A

شبکه نمایش این هفته فیلم‌های نیکلاس کیج بازیگر امریکایی را پخش می‌کند.

به گزارش ایلنا، این شبکه در بخش ژانر منتخب هفتگی خود به فیلم‌هایی با مضمون حیوانات و حیات وحش می‌پردازد و در بخش صحنه گران فیلم‌هایی با بازی نیکلاس کیج را روی آنتن می‌برد. 

ایرانی: 

فیلم و تله فیلم‌های ایرانی از شنبه ۲۵بهمن ماه تا ۱اسفندماه به ترتیب فیلم های: عموی خسیس من، شکوه عشق، چراغ روشن چراغ خاموش، چندروز بیشتر، کیمیا، نام و نام خانوادگی و بادام‌های تلخ هستند که ساعت ۱۳از این شبکه پخش خواهند شد. 

ژانر منتخب: 

گاهی داستان یک فیلم حول محور یک یا چند حیوان می‌چرخد که جذابیت‌های خاص خودش را دارد. اگر به دیدن این نوع از فیلم‌ها علاقه‌مند هستید از شنبه ۲۵بهمن ماه تا ۱اسفند ماه بیننده فیلم‌های نهنگ آزاد، توگو، شیر سفید، بزرگ‌تر از زندگی، امی و غازهای وحشی، دوما و اسب رویایی باشید. 

مرور آثار: 

شبکه نمایش این هفته از شنبه تا جمعه ساعت۲۱ به ترتیب به مرور اثار نیکلاس کیج می‌پردازد این فیلم‌ها عبارتنداز: 

بزرگ کردن آریزونا، بانکوک خطرناک، هواپیمای محکومین، هواشناس، کوه سرخ غرب، تراست ایموس و اندرو 

جذاب: 

فیلم‌های جذاب ساعت۲۳ این شبکه به ترتیب: نجات آقای وو، نقشه فرار، طبقه هفتم، دسته گل آخر، جزیره شاتر، بیگانه تنها و ربوده شده۳هستند که ازشنبه تا جمعه نیز از این شبکه پخش می‌شود. 

کلاسیک: 

علاقمندان فیلم‌های کلاسیک می‌توانند فیلم‌های کلاسیک دکتر دولیتل، نفس دوباره، رویاها، سرداب و پاندول، قاتلین پیرزن، گذرگاه تاریک و جویندگان را از شنبه تا جمعه مشاهده نمایند.

شبکه نمایش ​نیکلاس کیج فیلم‌های حیات وحش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر