کد خبر: 1037280 A

قسمت دهم برنامه همرفیق توسط سایت دانلود قانونی حلال دانلود توزیع می شود.

برنامه همرفیق یک برنامه اینترنتی با اجرای شهاب حسینی است. شهاب حسینی سال‌ها از کار اجرا دور بوده و اکنون قصد دارد تجربه‌ای تازه را رقم بزند. او در سال ۱۳۷۷ با اجرای برنامه اکسیژن که برنامه‌ای پرطرفدار بود اولین حضور تلویزیونی‌اش را تجربه کرد.

همرفیق یک برنامه ترکیبی و گفت‌وگو محور است که با کارگردانی و اجرای شهاب حسینی است. شهاب حسینی در برنامه خودش روبه‌روی مهمانان محبوب و سرشناس می‌نشیند. احتمالا بسیاری از چهره‌هایی که کمتر گفت‌وگو می‌کنند و در برنامه‌های اینترنتی و تلویزیونی حاضر نمی‌شوند، به اعتبار جایگاه هنری شهاب حسینی در «همرفیق» حضور خواهند یافت.

این برنامه محور هنری و اجتماعی با مهمانانی مشهور دارد. تهیه‌کننده برنامه همرفیق حسن خدادادی و نویسندگی آن را سروش صحت بر عهده دارد. این برنامه قرار است میزبان چهره‌های محبوب کشور در فضایی متفاوت باشد. در دهمین قسمت از این برنامه رضا صادقی خواننده ی پرطرفدار پاپ به همراه مرحوم علی انصاریان فوتبالیست و بازیگر میهمان همرفیق هستند.

 پخش برنامه اینترنتی همرفیق به تهیه‌کنندگی حسن خدادادی از ۲۰ آذر آغاز ‌شده و به صورت هفتگی هر پنجشنبه منتشر خواهد شد.

جهت دانلود قانونی با حجم نیم بها روی لینک زیر کلیک کنید

دانلود قسمت دهم برنامه همرفیق

 همچنین شما می­توانید جدیدترین محصولات شبکه نمایش خانگی مانند سریال جدید خوب بد جلف، سریال قورباغه، سریال ملکه گدایان و سریال سیاوش را از سامانه دانلود قانونی حلال دانلود دریافت نمایید.

دانلود قسمت 10 همرفیق دانلود برنامه همرفیق علی انصاریان دانلود برنامه همرفیق قسمت دهم دانلود برنامه همرفیق قسمت 10
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر