کد خبر: 1036562 A

​دبیرخانه جشنواره «هنر زنده است» تعداد آثار رسیده را در تمامی بخش‌ها را ۲۸۰۵ اثر اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، با اتمام مهلت ارسال آثار، تعداد ۶۵هزار بازدید ازپورتال سایت جشنواره «هنر زنده است» ثبت شد و بالغ بر ۲۸۰۰ اثر در چهار بخش مختلف به دبیرخانه جشنواره رسید. 

این آثار در بخش‌های فیلم، تئاتر، موسیقی و دیجیتال آرت به جشنواره ارسال شده است که در این میان بخش دیجیتال آرت با یک هزار و ۷۶ اثر بیشترین تعداد آثار رسیده را به خود اختصاص داد. 

در بخش تئاتر ۵۹۶ اثر رسید که بخش صحنه‌ای۲۵۲، مونولوگ ۱۶۶، نمایش رادیویی۳۴، عروسکی ۳۱، نمایش آیینی و سنتی۳۱، خیابانی ۲۶، پرفورمنس ۲۲ اثر، نمایش موزیکال ۱۱، کمدی مکتب اصفهان ۹، پانتومیم۸ و تعزیه ۷ اثر را از آن خود کرد. 

در بخش دیجیتال آرت ۱۰۷۶ اثر به جشنواره رسید که در این بخش عکس موبایلی۵۲۲، ویدئو آرت ۱۵۰، فیلم موبایلی۱۳۱، نقاشی دیجیتال ۹۳، موزیک ویدئو۷۸، مالتی‌مدیا۳۴، موشن گرافیک۲۷، دیجیتال مدلینگ۱۸، انیمیشن کامپیوتری۱۴ و وب سریز۹ اثر را از آن خود کرد. 

در بخش فیلم نیز ۸۴۵ اثر رسیده که فیلم بلند داستانی۵۲، کوتاه داستانی۵۹۸، انیمشن۵۰ و مستند۱۴۵ ثبت شده است و در بخش موسیقی نیز ۲۳۰ اثر در سایت جشنواره بارگذاری شده است. 

لازم به ذکر است که تعدادی از آثاری که برای جشنواره تولید می‌شود، تا ۲۰ بهمن ماه مهلت دارند که فایل مورد نظر را در هر بخش بارگذاری کنند و تنها آثاری در جشنواره شرکت داده می‌شوند که تا ۱۵ بهمن ماه در سایت جشنواره ثبت نام کرده باشند. 

جشنواره «هنر زنده است» در چهار بخش فیلم (به دبیری کمال تبریزی)، تئاتر (به دبیری بهروز غریب‌پور)، موسیقی (به دبیری فردین خلعتبری) و دیجیتال آرت (به دبیری محمود کلاری) بدون محدویت شرکت آثار در سایر جشنواره‌ها پذیرای تولیدات متنوع هنرمندان جوان کشور - در بخش رقابتی- و هنرمندان مطرح کشور در بخش‌های غیررقابتی است و برابر با فراخوان منتشرشده جوایز نقدی و نشان جشنواره به برگزیدگان اهدا خواهد شد. 

نخستین دوره جشنواره آنلاین «هنر زنده است» را مؤسسه فرهنگی هنری «برداشت آخر» و مجموعه فرهنگی هنری «مربع ۱۱» برگزار می‌کنند و پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب یکی از حامیان این جشنواره است.

جشنواره هنر زنده است پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر