کد خبر: 1036539 A

پوستر نمایش «هولودومور» با طرحی از «امین قنبری» رونمایی شد.

به گزارش ایلنا، پوستر نمایش «هولودومور» به نویسندگی «علی صفری» و «کارگردانی رها حاجی‌زینل» با طرحی از «امین قنبری» رونمایی شد. 

نمایش «هولودومور» به تهیه‌کنندگی «سید محمدمهدی طاهریان مهدوی» از یکم اسفند سال جاری در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه خواهد رفت. 

سارینا آزاد میلانی، فرشاد ایوبی، محمد پسندیده، تیما تقی‌زاده، فرزانه سیری، آهو شفیعی، میلاد صالح‌وند، مهدی عباسی، نیکا قاسمی، عاطفه موسوی، علیرضا ولی‌پور بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش خواهند پرداخت.

«هولودومور» در زبان محلی اکراینی به معنای مرگ بر اثر گرسنگی است، این نمایشنامه روایتی از قحطی کشور اکراین بعد از جنگ جهانی است؛ اتفاقی که باعث مرگ میلیون‌ها نفر شد.

«هولودومور» تازه‌ترین محصول گروه تئاتر سه‌گانه همچون ۲ نمایش «آشویتس زنان» و «برلین ۱۰:۱۰» نگاهی به مشکلات و معضلات پیرامون جنگ جهانی دارد.

گفتنی است «امین قنبری» پیش از این طراحی پوستر آثاری همچون «آشویتس زنان»، «کرونوس»، «افسانه‌های خلیج»، «اولد سیبروک» و «شاه لیر» را در کارنامه داشته است. 

شهاب شریفی در مقام طراح صحنه، امین قنبری به عنوان طراح گرافیک، حنیف پرنده به عنوان طراح تیزر، مهدی سلیمی در مقام طراح موسیقی، فرزانه سیری به‌عنوان طراح لباس و رضا جاویدی و احسان زارع به عنوان عکاس، حاجی زینل را در این نمایش همراهی می‌کنند.

علی صفری رونمایی از پوستر هولودومور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر