کد خبر: 1033718 A

کتاب آثار سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به مدیر مسئولی حسین مسافر آستانه و سردبیری و دبیری هنری سعید شکرنیا در ۱۸۸ صفحه منتشر شد.

به گزارش ایلنا، کتاب آثار سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با معرفی آثار در بخش‌های مختلف در ۱۸۸ صفحه منتشر شد و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

حسین مسافرآستانه مدیرمسئول، سعید شکرنیا سردبیر و دبیر هنری، سید بهیاد نجفی دبیر اجرایی، طاهره فرقانی دبیر تحریریه، سارا نفر دبیر عکس، طیبه فرقانی مترجم این کتاب هستند. همچنین طراحی و صفحه‌آرایی آن را سعید شکرنیا، سارا نفر و سمیرا ماهان‌فر برعهده داشته‌اند.

احسان فرقانی، علی خوش‌نژاد، فرزانه سادات جعفرنیا، سهیل ساعی، هما رهی و علی بالائی نیز اعضای هیات تحریریه این کتاب را تشکیل می‌دهند. طراحی پوستر، لوگو و مدیریت هنری جشنواره سی و نهم نیز به عهده مهدی دوایی است.

کتاب سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر شامل پیام‌هایی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون امور هنری، مدیرکل هنرهای نمایشی و دبیر جشنواره، بزرگداشت‌ها، اطلاعات بخش‌های مختلف آثار صحنه‌ای (رقابتی و غیررقابتی)، مسابقه نمایش‌های خیابانی، سرباز انقلاب، دیگرگونه‌های اجرایی، رادیوتئاتر، تله تئاتر و گزارش‌های صحنه‌ای، نامزدهای مسابقه نمایشنامه‌نویسی و عکس و پوستر تئاتر، نشست‌های پژوهشی و جداول جشنواره، معرفی هیات‌های انتخاب و داوری، مدیران و اعضای ستاد برگزار کننده می‌شود. 

کتاب این دوره از جشنواره در سایت این رویداد به نشانی www.fitf.ir قرار گرفته است. سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافر آستانه تا 20 بهمن در حال برگزاری است.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر کتاب سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر