کد خبر: 1032671 A

بچه‌های انقلاب" به تهیه‌کنندگی رحیم کریمی جم از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

رحیم کریمی جم در گفتگو با خبرنگار ایلنا، هدف از ساخت این برنامه را آشنایی کودکان و نوجوانان با روزهای بهمن 57 عنوان کرد و گفت: با ساخت این برنامه سعی شده نقش نوجوانان خانواده آنان در زمان انقلاب 57 به تصویر کشیده شود.

در ادامه ابوالفضل حاجب، کارگردان این برنامه،‌ ساخت " بچه‌های انقلاب" را به دلیل استفاده از بازیگران تازه کار،‌ دشوار دانست و گفت:‌ برای بهتر شدن برنامه از تکنیک  رئال و فتوکلیپ استفاده شده تا جذابیت اثر بیشتر باشد.

فاطمه شیخلر نیز به عنوان نویسنده برنامه در این خصوص گفت: برای ساخت این برنامه تحقیقات وسیع و میدانی انجام شده است تا ضمن آشنایی کودکان و نوجوانان با خاطرات انقلاب اسلامی، با گوشه‌ای از تلاش‌ها و مجاهدت‌های مردم به خصوص کودکان و نوجوانان آشنا شوند.

بر اساس این گزارش: فاطمه شیخلر، عاطفه حسین زاده، مارال اژدهاکش به عنوان مجری و پاشا بانکی،‌ حنانه حسن آقاخانی،‌ عرشیا خسروی،‌ سارا داداش پور،‌ زینب شیخلر و داوود خسروی به عنوان بازیگران در این پروژه فعالیت می‌کنند.

همچنین دستیاری کارگردان برعهده زینب شیخلر،‌ تدوین برعهده محمد حاجب،‌ صدابرداری برعهده جواد چتری،‌ گریم برعهده الهام اسرافیلی زاده و عکاسی برعهده حسین افروشته است.

پخش “بچه‌های انقلاب” از شبکه دو سیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر