کد خبر: 1031436 A

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تهران گفت: به‌مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر، ۲۰۶ پروژه گردشگری و صنایع‌دستی با اشتغال ۹۳۰ نفر و حجم سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در تهران افتتاح می‌شود.

به‌ گزارش ایلنا، پرهام جانفشان (مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تهران) گفت: به‌مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر، ۲۰۶ پروژه گردشگری و صنایع‌دستی با اشتغال ۹۳۰ نفر و حجم سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در تهران افتتاح می‌شود.

پرهام جانفشان افزود: از مجموع ۲۰۶ پروژه تعداد ۱۰مجموعه اقامتی شامل چهار هتل سه ستاره، چهار هتل آپارتمان، یک اقامتگاه سنتی، یک اقامتگاه بوم‌گردی در شهرستان‌های شمیرانات، تهران، ری، ملارد و دماوند افتتاح می‌شود.

او افزود: با افتتاح این مراکز اقامتی در استان تهران تعداد ۸۱۶ تخت به ظرفیت مراکز اقامتی استان تهران افزوده می‌شود.»

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تهران اظهار کرد: در ایام مبارک دهه فجر تعداد ۱۲ مجتمع گردشگری و پذیرایی با اشتغال ۲۴۱ نفر در استان تهران به بهره‌برداری می‌رسد.

او عنوان کرد: با صدور پروانه فعالیت «بند ب» برای تعداد ۳۷ دفتر خدمات مسافرتی برای ۱۸۵ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد می‌شود. 

جانفشان با اعلام اینکه یکی از مهمترین اتفاقات در حوزه برندینگ صنایع‌دستی استان تهران با انتخاب ورامین به عنوان شهر ملی آبگینه رقم خورده است افزود: در حوزه صنایع‌دستی با صدور ۲۲ پروانه تولید کارگاهی و ۱۲۶ پروانه تولید انفرادی برای ۲۳۶ نفر شغل ایجاد شده است.

افتتاح ورامین هتل پرهام جانفشان میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تهران شهر ملی آبگینه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر