کد خبر: 1030477 A

شبکه نسیم ویژه برنامه‌هایی برای ایام دهه فجر تدارک دیده است.

به گزارش ایلنا، ویژه برنامه‌های نسیم آوا، چهل تیکه با مرور جشنواره فیلم فجر و نسیم دانش با ارائه دست آوردهای دانش بنیان کشورمان به جدول پخش شبکه نشاط و سرگرمی خواهند رسید. 

بنابر این گزارش، برنامه «چهل تیکه» با مرور ادوار مختلف جشنواره فیلم فجر در یک ویژه برنامه متفاوت پخش می‌شود. این برنامه با اجرای محمدرضا علیمردانی خاطرات، جذابیت‌ها و ویژگی‌های برجسته این جشنواره را از سال گذشته روایت می‌کند. علاقمندان به این برنامه می‌توانند چهل تیکه را از شنبه ۱۱ بهمن ماه هر شب ساعت ۲۱ و در ساعت ۳۰بامداد، ۰۶:۳۰ و ۱۳:۳۰ روز بعد به تماشا بنشینند. 

نسیم آوا با دعوت از خوانندگان مطرح و نام آشنای کشورمان به استقبال دهه فجر می‌رود. قاسم افشار، مجید اخشابی، بهرام پاییز، و… میهمان محمدرضا محبی، مجری این برنامه هستند و ضمن گفتگو درخصوص ویژگی‌ها و ظرفیت‌های این هنر، آثارمنتخب خود را اجرا خواهند کرد. نسیم آوا در این ایام هر شب ساعت ۲۰:۳۰ روی آنتن می‌رود و در ساعات ۰۵:۳۰.۱۰:۳۰ و ۱۴:۳۰بازپخش می‌شود

دست آوردهای علمی، فناوری و صنعتی کشور در راستای علوم نوین و دانش بنیان را می‌توانید در دهه فجر هر روز ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه نسیم در برنامه «نسیم دانش» دنبال کنید. این برنامه با اجرای آریا طاهری برای دهه فجر به صورت ویژه تدارک دیده شده است. 

همچنین برنامه کودک شو در این ایام با حال و هوای متفاوت و منعطف به ان روزها؛ شنبه تا سه شنبه و جمعه‌ها در ساعت ۲۳ با اجرای حمید گودرزی پخش خواهد شد.

دهه فجر شبکه نسیم چهل تیکه نسیم آوا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر