کد خبر: 1025687 A

پروفسور محسن بهمنی کشکولی، شاهین آخوندزاده و مهران کوچک میهمانان این هفته برنامه پنجره باز هستند.

به گزارش ایلنا، برنامه پنجره باز در این هفته میزبان سه تن از پزشکان و متخصصان حوزه سلامت است. 

بنابر این گزارش، این برنامه روز دوشنبه ۲۹ دی ماه میزبان پروفسور محسن بهمنی کشکولی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم است. وی عضو هیات علمی گروه و مرکز تحقیقات چشم دانشگاه علوم پزشکی ایران است که در زمینه جراحی‌های ترمیمی مقالات بین المللی زیادی را در کشورهای دیگر به چاپ رسانده است. وی در سال ۲۰۱۸ موفق به کسب عضویت در جامعه بین المللی جراحان حدقه چشم (اربیت) شد. 

روز سه شنبه ۳۰ دی ماه شاهین آخوندزاده استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی تهران در این برنامه حضور دارد. وی سابقه قائم‌مقامی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را داراست. آخوندزاده در سال ۲۰۱۶ برای نخستین بار در ایران و خاورمیانه در رشته روانپزشکی در جمع دانشمندان یک درصد برتر جهان قرار گرفت. 

روز چهارشنبه ۱ بهمن ماه، مهران کوچک متخصص بیهوشی و فلوشیپ مراقبت‌های ویژه و درد و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مهمان برنامه پنجره باز است. وی پیش از این دبیر انجمن بررسی و مطالعه درد در ایران بوده است و هم اکنون ریاست بخش ICU بیمارستان امام حسین (ع) را نیز برعهده دارد. 

از آیتم‌های برنامه «پنجره باز» علاوه بر گفتگوهای متفاوت، می‌توان به بخش خنده باز با اجرای استندآپ کمدین ها، بخش ۱۱۵ با محوریت کمک‌های اولیه و اورژانس، بخش دارویی نسخه باز، بخش عروسکی و نمایشی، گزارشگر ویژه و حضور خواننده‌های جوان و مطرح کشور اشاره کرد. 

برنامه پنجره باز با مشارکت مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تولید شده است که با اجرای آرش ظلی پور، سردبیری مهدی حاجی میرآقا، کارگردانی هنری حسن نظری و تهیه‌کنندگی سیدمحمدحسین پورفاضلی، از شنبه تا چهارشنبه به صورت هفتگی، ساعت ۱۸ از شبکه سلامت سیما پخش می‌شود. 

این برنامه در روزهای شنبه و یکشنبه ۲۷ و ۲۸ دی ماه به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) پخش نشد.

شبکه سلامت آرش ظلی‌پور پنجره باز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر