کد خبر: 1025679 A

با بازگشایی مجدد سالن‌های تئاتر، «آرت» روی صحنه می‌رود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نمایش «آرت» کاری از گروه تازه تاسیس «تو» به نویسندگی یاسمینا رضا و به تهیه‌کنندگی و کارگردانی جلال احمدپور است که کارشان را از زمستان ۹۸ آغاز کرده بودند و پس از سه نوبت لغو اجرا به علت شیوع بیماری کرونا این‌بار از هفته آتی در خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود.

جلال احمدپور کارگردان این نمایش عنوان کرد: پس از چندین مرتبه لغو اجرا ما یعنی گروه تئاتر تو هرگز ناامید نشدیم. وقفه‌ها هر کدام برایمان چالشی عجیب بود اما با امید، همدلی و همراهی تک تک اعضاء توانستیم این مصائب و مشکلات را پشت سر بگذاریم. در اینجا وقت آن است که از تمامی اعضاء گروه خوب‌مان قدردانی کنم، چرا که شاهد تمام حمایت‌های آنها برای به ثمر نشستن یک تلاش جمعی یکساله بوده‌ام. باید اعتراف کرد که پشت سر گذاشتن هر چالشی تاوان‌های خاص خودش را دارد، اما ما آگاهیم که بعد از هر شکست تجربه‌ای اندوخته‌ایم و پخته‌تر در این مسیر قدم خواهیم گذاشت و حالا به این باور رسیده‌ایم که هر مشکلی قابل حل است و راه مقابله‌ای دارد. کرونا راه مقابله‌اش برای ما صبر بود و تمرین و تمرین و تمرین. در آخر هم برای تمامی گروه‌های زحمتکش تئاتری که در طی این روزهای سخت جنگیدند تا چراغ تئاتر همچنان روشن بماند آروزی موفقیت و درخشیدن روی صحنه جادویی تئاتر عزیزمان را دارم و از شروع اجراها بسیار خوشحالم.

«آرت» داستان سه دوست است که یکی از آنها تابلویی سفید را به قیمتی گزاف خریداری کرده است و حالا هر سه بر سر این تابلو و در واقع آنچه در آن می‌بینند با هم جدل می‌کنند و...

بازیگران و عوامل اجرایی کار:

نویسنده: یاسمینا رضا، مترجم: علیرضا کوشک‌جلالی، تهیه‌کننده و کارگردان: جلال احمدپور، بازیگران (به ترتیب حروف الفبا): عرفان اطهری، جلال احمدپور، دانیال کریمی، دراماتورژ: مهدی یوسفی‌مهر، دستیار کارگردان: علی رحیمی، منشی صحنه: بهار احمدی، طراح نور: جلال احمدپور، طراح صحنه: مهسا اسمعیل‌زاده، مدیر صحنه: محمد حسن‌پور، مدیر رسانه و روابط عمومی: معصومه دهقان، طراح پوستر و گرافیک: آرش افشار، مهسا خاک‌پناه، آهنگساز: آرمان روستا، تنظیم: رضا دارایی، ضبط: حمید ادب، حسین فعهلگری (استدیو سُرنا)، گریم: مصطفی سلیقه، اپراتور نور: مهسا حدادنژاد، عکاس: میعاد زرین، تیزر و تدوین: فواد تفکری.

تئاتر رسانه روابط عمومی گرافیک روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر