کد خبر: 1023682 A

سینا مهراد در مستند «بوی خون» مطرح کرد:

در هفتمین قسمت از مستند «بوی خون» سینا مهراد بازیگر نقش حامد در سریال «آقازاده» از کاراکتر خود گفته است.

به گزارش ایلنا، سینا مهراد بازیگر سریال آقازاده با بیان این که دوست ندارد هر نقشی بازی کند، درباره ویژگی‌های کاراکتر حامد گفت: حامد خصوصیاتی داشت که خودم هم دوست دارم و سعی می‌کنم داشته باشم. معمولا نقش‌هایی را برای بازی می‌پذیرم که به آن‌ها اعتقاد دارم. شاید هرگز نقش منفی بازی نکنم. 

او ادامه داد: عهدی که در بازیگری با خودم دارم این است که نقش‌هایی را بازی کنم که در کنار مردم باشد نه مقابل آن ها. 

مهراد تاکید کرد: حامد سریال پدر کنار مردم بود، حامد سریال آقازاده هم همینطور. یعنی حامد برای مردم می‌جنگد. با مردم گریه می‌کند و آن‌ها را دوست دارد و خودش را فدای مردم می‌کند. 

سینا مهراد با اشاره به چالش‌های شخصیت حامد در سریال «آقازاده» یادآور شد: من بازیگری هستم که ناخواسته در جلد نقش خود می‌روم. در این سریال که قصه خیلی ترسناکی هم داشت، خیلی اذیت شدم و به قول معروف پیر شدم. این پیر شدن، کلیشه نیست. الان ۲۸ساله‌ام ولی انگار ۳۵ساله هستم. آقازاده مرا پیر کرد. 

این بازیگر درباره همکاری دوباره با بهرنگ توفیقی و حامد عنقا هم بیان کرد: حامد عنقا به عنوان یک نویسنده برای من مثل یک پدر است. او برای من مثل یک کوه در سینما است؛ به این کوه تکیه می‌کنم و اعتماد دارم. 

وی افزود: جلوی دوربین بهرنگ توفیقی، من به عنوان یک بازیگر خیالم راحت است. او کارگردانی است که پشت مانیتور، خودش را جای بازیگر می‌گذارد با همان حس و حال. 

مستند «بوی خون» به کارگردانی وحید سعیدی و نویسندگی احمد رنجبر، روایتی از متن و حاشیه سریال «آقازاده» است. این مستند به تهیه‌کنندگی سید امیر موسوی نیا یکشنبه‌ها در سامانه‌های نماوا و فیلیمو منتشر می‌شود.

بهرنگ توفیقی حامد عنقا آقازاده سینا مهراد سریال آقازاده مستند بوی خون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر