کد خبر: 1023523 A

مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز ثبت‌نام سازمان‎ها و نهادها برای دریافت بن نهادها و سازمان‎ها جهت خرید کتاب از نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا، علیرضا اسماعیلی (مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) از آغاز ثبت‌نام سازمان‎ها و نهادها برای دریافت بن نهادها و سازمان‎ها جهت خرید کتاب از نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد. 

علیرضا اسماعیلی گفت: امسال نیز به روال سال‌های قبل بن خرید کتاب جهت تجهیز کتابخانه‎های نهادها و سازمان‎ها و یا تامین منابع علمی مراکز دانشگاهی و آموزشی‎ و یا افراد سازمان یا نهاد تعلق می‎گیرد. 

وی با اشاره به آغاز ثبت‎نام درخواست‌ها از تاریخ ۲۳ دیماه عنوان کرد: بن‎های خرید کتاب برای نهادها و سازمان‎ها به صورت الکترونیکی صادر شده و صرفا در ایام برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران قابلیت استفاده دارند. 

وی یادآور شد: بدیهی است در صورت‌عدم استفاده از بن‎های مذکور پس از پایان نمایشگاه و تسویه با ناشران، مبالغ مصرف نشده عودت داده خواهد شد. 

سازمان‌ها و نهادهای متقاضی می‎توانند درخواست‎های خود را به آدرس الکترونیکی BONKETABERSHAD@GMAIL. COM ارسال کنند و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با سرکار خانم هوشمند به شماره ۳۸۵۱۲۷۲۱ تماس بگیرند و یا به شماره ۰۹۰۲۷۵۹۸۳۶۸ از طریق واتس اپ پیام دهند. 

همچنین درخواست‎های مذکور باید خطاب به جناب آقای دکتر محسن جوادی؛ معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شوند و ذکر نام و نام خانوادگی نماینده تام الاختیار، کدملی و شماره همراه جهت هماهنگی‎های لازم الزامی است.

ثبت‌نام معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نمایشگاه مجازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر