کد خبر: 1023450 A

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان گفت: در جلسه کمیته فنی استان، هشت طرح متقاضی ایجاد تأسیسات گردشگری بررسی و برای شش طرح موافقت‌ اصولی صادر شد.

به‌ گزارش ایلنا، رضا حسن‌پور (معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان) در چهاردمین جلسه کمیته فنی بررسی طرح‌های سرمایه‌گذاری که در دفتر معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری استان برگزار شد، عنوان کرد: این طرح‌ها شامل دو هتل، سه مجتمع گردشگری و تفریحی، یک هتل‌آپارتمان و یک اقامتگاه بوم‌گردی است.

او ادامه داد: باتوجه به اهمیت تأسیسات گردشگری و به‌منظور حمایت از سرمایه‌گذاری در این حوزه، جلسات کمیته فنی به‌صورت هفتگی برگزار می‌شود و پیگیری امور سرمایه‌گذاران و نیز ارائه بسته‌های حمایتی در دستور کار این معاونت قرار دارد.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان با پیش‌بینی ایجاد اشتغال برای حداقل ۲۰۰ نفر با اجرای پروژه‌های مصوب، عنوان کرد: اجرای طرح بوم‌گردی به‌عنوان یکی از راهبردهای دولت تدبیر و امید برای اشتغال، به ماندگاری روستاییان و ایجاد توسعه همه جانبه در مناطق روستایی کمک می‌کند.

 

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری تأسیسات گردشگری در گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر