کد خبر: 1022333 A

عمارت روبرو به عنوان مکان جدید دبیرخانه جشنواره بیست و سوم تئاتر دانشگاهی انتخاب شد.

به گزارش ایلنا، عمارت روبرو به عنوان مکان جدید دبیرخانه جشنواره انتخاب شد. سید مجتبی جدی دبیر بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ضمن تایید این خبر افزود: از دوره نوزدهم جشنواره تا پایان دوره بیست و دوم دبیرخانه جشنواره در محل ساختمان شماره یک معاونت فرهنگی دانشگاه هنر در خیابان انقلاب، ابتدای کوچه بالاور قرار داشت، ولی با تغییر مدیریت فرهنگی دانشگاه در سال جدید و همچنین همکاران این معاونت و بنا به دلایل نامعلوم دستور تخلیه دبیرخانه صادر شد که متاسفانه نامه نگاری‌های وزارت علوم هم برای نگهداری این مجموعه به عنوان دبیرخانه جشنواره، راه به جایی نبرد و ما در نهایت دانشگاه تربیت مدرس را برای دبیرخانه انتخاب کردیم که شرایط دانشگاه تربیت مدرس هم در دوران پاندمی کرونا، اجازه حضور فیزیکی و فعالیت مستمر را از ما می‌گرفت. بنابراین با نظر اینجانب و همچنین همکاری و  هماهنگی وزارت علوم و مساعدت مدیریت محترم عمارت روبرو دبیرخانه جشنواره بیست و سوم به این مکان منتقل شد.

لازم به ذکر است مجموعه فرهنگی هنری عمارت روبرو در مدت فعالیت چندساله و بر اساس اهداف خود از حامیان اصلی آثار دانشجویی و همچنین جشنواره‌های دانشگاهی بوده و بستری برای تجربه‌گرایی‌های علاقه‌مندان و دانشجویان بوده است.

این مجموعه فرهنگی هنری، در کنار میزبانی از دبیرخانه‌ی این دوره از جشنواره، میزبان بخش‌های مختلف و اجراهای این رویداد فرهنگی نیز خواهد بود.

بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری سید مجتبی جدی و به همت اداره کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، اردیبهشت ۱۴۰۰ در تهران برگزار می‌شود.

انقلاب تئاتر علوم تحقیقات و فناوری فرهنگی هنری جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر