کد خبر: 1021632 A

در یازدهمین جشنواره مردمی عمار، هیات داوران در بخش برنامه تلویزیونی ترکیبی لوح افتخار این بخش را همراه با جایزه به اثر «کی میاد ستاره چینی» اهدا کرد.

به گزارش ایلنا، در یازدهمین جشنواره مردمی عمار، هیات داوران در بخش برنامه تلویزیونی ترکیبی لوح افتخار این بخش را همراه با جایزه به اثر «کی میاد ستاره چینی» به تهیه‌کنندگی «آزاده رجبی» به علت «ایجاد روحیه نشاط و شادابی و نمایش همدلی و تبیین آداب و رسوم محلی» اهدا کرد.

آزاده رجبی تهیه کننده این برنامه گفت: «کی میاد ستاره چینی» از سال ۹۳ تا به حال موفق شده که در جهت احیای سنت‌های زیبای خانوادگی با بهره‌گیری از منویات و تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه سبک زندگی ایرانی اسلامی خانواده‌های زیادی را دور هم جمع کند و شادابی و نشاط و امید آفرینی را در جمع‌های خانوادگی زنده‌تر کند.

وی با اشاره به استقبال خانواده از این برنامه خاطرنشان کرد: استقبال بی نظیر خانواده‌ها از این برنامه بخاطر تحرک و نشاط سالم و بازگشت به سادگی و صمیمیت اصیل از دلایل موفقیت این برنامه بوده و هست.

رجبی درخصوص تولید قسمت های دیگر برنامه «کی میاد ستاره چینی» اظهار داشت: در حال حاضر هم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مناسبت ها این برنامه همچنان به انجام وظیفه خودش ادامه می‌دهد به امید اینکه به زودی همه خانواده‌ها با جمعیت زیاد بتوانند دور هم جمع بشوند.

گفتنی است، برنامه «کی میاد ستاره چینی» با موضوع مهارت زندگی به سبک زندگی ایرانی اسلامی که با حضور در جمع خانواده‌های مختلف از اقوام ایرانی جمع گرم و صمیمی آنها را به تصویر می‌کشد، در گروه آموزش‌های عمومی شبکه هفت سیما تولید شده و در مناسبت‌های مختلف از این شبکه روی آنتن می رود.

آداب و رسوم سبک زندگی مقام معظم رهبری تهیه کننده اقوام ایرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر