کد خبر: 1021539 A

مهدی سلطانی بازیگر نقش امیر بحری در سریال آقازاده از ویژگی‌های این نقش نوشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، همزمان با پخش آخرین قسمت سریال «آقازاده» مهدی سلطانی بازیگر نقش امیر بحری با انتشار متنی در صفحه شخصی خودش از ویژگی‌های شخصیتی این کاراکتر نوشت.

مهدی سلطانی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: آخرین قسمت «آقازاده» جمعه نوزدهم دی ماه قابل دسترسی است. خیلی‌ها این سریال را دیدند و یا خواهند دید. اصولا نشان دادن پشت پرده‌ها و آنچه که از دید پنهان مانده، به دلیل کنجکاوی‌ای که برمی‌انگیزد، در همه زمینه‌ها از جمله سیاست همیشه جذابیت‌های خودش را داشته است. اینکه سازندگان «آقازاده» چقدر توانسته‌اند مجوز نمایش پشت پرده‌ها را به دست آورند و به چه میزان حق مطلب ادا شده است، بحث دیگریست. اما به اعتقاد من «آقازاده» بیش از آنکه بخواهد خود را به عنوان یک درام سیاسی-جنایی معرفی کند، به نقد انسان و جایگاهش متمرکز است. تحلیل ماهیت این به اصطلاح اشرف مخلوقات و یا سنجش توان و تحمل این موجود دوپا در برابر بایدها و نبایدها. بسته به شرایط، آیا انسان‌ها همه خوبندکه گاهی بدی می‌کنند و یا همه بدند که گاهی خوبی می‌کنند؟ پیامد انتخابِ انسان در جامعه‌ای آفت زده چیست؟ دستاوردش در بدست آوردن است و یا بدست نیاوردنش دستاورد است؟ 

«دکتر امیر بحری» هدفش به‌دست آوردن است، به هر قیمتی؛ سابقه‌ی شرکت در جنگ دارد. مانند برخی از جنگ برگشته ها، ترجیح داده پا به قلمروی سیاست بگذارد و از این ابزار موثر، برای رسیدن به قدرت و ثروت استفاده کند. آدم فرصت طلبی است. تفکری ماکیاولیستی دارد که هدف، وسیله را توجیه می‌کند. مانند همفکرانش، برای رسیدن به هدف، مثل یک شطرنج باز عمل می‌کند، مهره‌اش را قربانی می‌کند تا بازی را به نفع خودش تمام کند. ابایی ندارد که آن مهره سرباز است و یا وزیر. معتقد است رفاقت در عالم سیاست بی‌معناست. عشق را تا آنجا می‌فهمد که مانعی نباشد. جای شگفتی نیست اگر بسیاری، بحری‌ها را دوست می‌دارند، چون واقعی‌ترند مثل گناهانمان.

 

پ‌ن: ممنون از الطاف بی‌پایانتان و نقدهای بی‌غرض‌تان. امید که بتوانم با کاری بهتر در خدمتتان باشم. شما لایق بهترین‌ها هستید.

امین تارخ فساد اقتصادی نیکی کریمی بهرنگ توفیقی مهدی سلطانی امین حیایی امیر آقایی حامد عنقا آقازاده سینا مهراد سریال آقازاده پردیس پورعابدینی امیر بحری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر