کد خبر: 1021120 A

مدیران مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از دبیرخانه سی و نهمین جشنواره فیلم فجر بازدید کردند و از نزدیک در جریان فعالیت ستاد برگزاری جشنواره قرار گرفتند.

به گزارش ایلنا، محمد حمیدی مقدم مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و دبیر جشنواره سینماحقیقت، محمد شکیبانیا معاون مستند و مرتضی رزاق‌کریمی قائم‌مقام مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، عصر روز گذشته سه‌شنبه ۱۶ دی ماه از دبیرخانه سی و نهمین جشنواره فیلم فجر بازدید کردند و از نزدیک در جریان فعالیت‌های ستاد برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر قرار گرفتند. 

حمیدی مقدم دبیر چهاردهمین جشنواره سینما حقیقت ضمن ابراز امیدواری از برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با شور هرساله گفت: برگزاری جشنواره فیلم فجر به عنوان مهم‌ترین رویداد سینمایی کشور در شرایط حال حاضر بسیار ارزشمند است، چرا که سینماگران با امید و انگیزه بیشتری می‌توانند در این مسیر گام بردارند و حاصل زحمات یک‌ساله خود را در این جشنواره ببینند. 

او ادامه داد: امیدواریم که شرایط پاندمی کرونا در کشور با همین روند نزولی پیش برود و بتوانیم در بهمن ماه شاهد شور و هیجان و برگزاری مردمی جشنواره فیلم فجر با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی هم باشیم.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی محمد حمیدی‌مقدم مرتضی رزاق‌کریمی محمدمهدی طباطبایی‌نژاد محمد شکیبانیا سی و نهمین جشنواره فیلم فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر