کد خبر: 1020992 A

دبیر دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه دفاع مقدس و مقاومت در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما گفت: به واسطه شرایط کرونایی جشنواره رسام چند ماهی با تأخیر شروع شد و در نهایت هم به صورت آنلاین جشنواره رسام را آغاز کردیم. امروز اختتامیه جشنواره رسام به صورت محدود با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، حبیب‌الله مازندرانی دبیر دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه دفاع مقدس و مقاومت (رسام) گفت: دومین جشنواره بین‌المللی رسام صبح امروز به کار خود پایان می‌دهد. ۲۰۸۰۸ اثر از ۱۰۸ کشور جهان به این جشنواره ارسال شد. ۶۰۰ اثر ارسالی در بخش داخلی حاضر شدند و در بخش خارجی حدود ۲۲۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد. آثار ارسالی در بخش‌های داستانی، مستند، نماهنگ و… داوری خواهند شد. 

مازندرانی اظهار داشت: قرار بر این بود که جشنواره امسال در خردادماه هم‌زمان با سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شود اما به واسطه شرایط کرونایی این جشنواره به تأخیر افتاد. در نتیجه به صورت آنلاین جشنواره رسام را آغاز کردیم. امروز اختتامیه جشنواره رسام به صورت محدود با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد. 

دبیر دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه دفاع مقدس و مقاومت خاطرنشان کرد: در برنامه اختتامیه امروز از طریق بستر اینترنت با ۳۰ استان ارتباط خواهیم داشت. برندگان در هر استان با مراجعه به بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس می‌توانند جوایز خود را دریافت کنند. با شرکتت کنندگان خارجی هم از طریق بستر اینترنت در ارتباط خواهیم بود. 

گفتنی است برنامه «یه روز تازه» مجله خبری صبحگاهی تهیه شده در گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷ تا ۹ صبح با بخش‌های مختلفی چون سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و… با اجرای وحید رونقی، فریبا باقری، حافظ کاظم‌زاده، صدیقه مرادی و علی مرادخانی روی آنتن می‌رود.

دفاع مقدس سینمای دفاع مقدس فیلم کوتاه جشنواره فیلم مقاومت جشنواره رسام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر