کد خبر: 1020895 A

​«شبکه کوچک» یکی از برنامه‌های نوین شبکه دو سیما که قرار است از بهمن‌ماه روانه آنتن شود، مرحله نگارش و ساخت دکور خود را به پایان رساند.

به گزارش ایلنا، سید مسعود صفوی، تهیه‌کننده این مجموعه نمایشی ضمن اعلام خبر فوق افزود: علاوه بر اتمام طراحی و ساخت سازه‌های متنوع این مجموعه و به پایان رسیدن مرحله نگارش «شبکه کوچک»، تولید این برنامه نیز از ۲۰ روز پیش آغاز شده و طی این زمان ۴ بخش (آیتم) شبکه کوچک به صورت کامل تصویربرداری شده است. 

تهیه‌کننده «شکرستان» با اشاره به طراحی ۱۰ آیتم ویژه برای شبکه کوچک اظهار داشت: فیلمبرداری بخش (آیتم) اصلی این برنامه از شنبه ۲۰ دی ماه آغاز می‌شود و پیش‌بینی شده تا در بهمن‌ماه روانه آنتن شود. 

طراحی مجموعه «شبکه کوچک» به گونه‌ای است که در قالب یک «شبکه تلویزیونی» در مقیاس کوچک و بخش‌های مختلف آن اعم از استودیوی خبر، سریال، برنامه عروسکی، استاپ موشن و… داستان‌های مختلفی اتفاق می‌افتد. در تولید «شبکه کوچک» ضمن استفاده از گونه‌های انیمیشن، رئال و عروسکی نوآوری‌هایی در فرم و محتوا صورت گرفته است. 

طراحی دکور این مجموعه نیز بر اساس یک شبکه در مقیاس کوچک است، ۱۵ دکور مجزا برای آیتم‌های مختلف و زیرساخت‌هایی برای تولید بخش‌های انیمیشن تولید شده و کارهای زیربنایی از سقف تا کف، هواساز، نور، برق و… این سوله که در شهرک سینمایی غزالی قرار دارد انجام شده و تا سال‌ها نیز قابل استفاده است. 

سید مسعود صفوی تهیه‌کنندگی و امیرسلطان احمدی کارگردانی و سرپرستی نویسندگان این مجموعه را درطی دو فصل برای گروه کودک و نوجوان شبکه دو بر عهده دارد.

photo_2021-01-06_12-51-26

photo_2021-01-06_12-51-27

 

شبکه دو سیما شبکه کوچک سیدمسعود صفوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر