کد خبر: 1019615 A

کتاب سوگ‌درمانی مبتنی بر دلبستگی راهنمای متخصصان برای آشنایی با بنیان‌ها و کاربردها منتشر شد.

به گزارش ایلنا، انتشارات ارجمند کتاب «سوگ‌درمانی مبتنی بر دلبستگی» راهنمای متخصصان برای آشنایی با بنیان‌ها و کاربردها نوشتۀ فیلیز کوزمینسکی، جان جردن را با ترجمۀ الهام توکلی، حمیده سادات خادمی، ترانه خداویردی، نرگس فتوحی، مریم صفت کار حقی روانۀ بازار کتاب کرد. 

سوگ‌درمانی مبتنی بر دلبستگی پلی است بین مطالعات حوزۀ دلبستگی و علم مطالعۀ مرگ که نظریه، پژوهش و کار را با هم ترکیب کرده است تا درک ما را از نحوه و چرایی سوگ افراد غنی‌تر کند و نشان دهد که چگونه ما می‌توانیم به افراد داغ‌دیده کمک کنیم.

به کمک این کتاب متخصصان و دانشجویان می‌توانند به درک جدیدی از سبب‌شناسی سوگ‌های پیچیده و درمان آن‌ها برسند و بهتر و به شکل دقیق و ویژه‌ای هر مورد را فرمول‌بندی کنند و برنامه‌های درمانی تهیه نمایند.

نویسندگان به شیوه‌های مختلف به رابطۀ درمانی به‌عنوان یک مؤلفۀ بسیار مهم که در سوگ درمانی همواره نادیده گرفته شده است پرداخته‌اند و راهنمایی‌هایی را مبتنی بر نگاه دلبستگی برای رابطۀ درمانی ارائه می‌دهند که می‌توانند اساس سوگ درمانی قرار گیرند.

در یک کلام کوزمینسکی و جردن کار سترگی به انجام رسانده‌اند چرا که پژوهش‌های علوم اعصاب دلبستگی و اجتماعی و تحولی را یکپارچه کرده و آن‌ها را به چالش‌انگیزترین حوزۀ روان درمانی آورده‌اند و نشان داده‌اند که ما به کمک همان دلبستگی، می‌توانیم جدایی جسمانی دائمی از یک فرد موردعلاقه یعنی داغ‌دیدگی را تحمل کنیم. 

این کتاب در ۲۷۲ صفحه با قیمت  ۶۲ هزار تومان در کتاب‌فوشی‌ها و نیز با ده درصد تخفیف در سایت انتشارات ارجمند به نشانی https://www.arjmandpub.com/ قابل دسترسی است.

انتشارات ارجمند سوگ‌درمانی مبتنی بر دلبستگی الهام توکلی حمیده‌سادات خادمی ترانه خداویردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر