کد خبر: 1019600 A

پیش‌فروش چاپ اول کتاب «این عشق هیولایی» نوشته‌ محسن چاوشی به پایان رسید. این اثر توسط انتشارات آفتاب اندیشه منتشر شده است.

به گزارش ایلنا، پیش‌فروش کتاب «این عشق هیولایی» نوشته‌ محسن چاوشی که توسط انتشارات آفتاب اندیشه منشر شده با بیش از ۱۰ هزار تیراژ، مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و پیش فروش چاپ اول تمام شد. 

کتاب «این عشق هیولایی» که نخستین اثر مکتوب چاوشی محسوب می‌شود، شامل ۳۱ شعر در قالب غزل بوده و در ۱۴۰ صفحه به چاپ رسیده است. چاوشی پیش‌تر تعدادی از  اشعار کتاب را به صورت تک آهنگ منتشر کرده است.

قیمت جلد معمولی و جلد سخت این کتاب به ترتیب 70 و 110 هزار تومان است.

محسن چاوشی تاکنون با ترانه‌سرایانی چون حسین صفا، روزبه بمانی، پدرام پاریزی و غیره همکاری داشته و از اشعار شاعران ایرانی از جمله مولانا، سعدی و وحشی بافقی نیز در آلبوم‌های خود استفاده کرده است.

نخستین اظهارنظر چاوشی درباره کتابش 

محسن چاوشی خواننده که پس از انتشار آخرین آلبوم خود با عنوان «بی نام» در سکوتی طولانی به سر می‌برد، حالا از تفکرات و دغدغه‌هایش در کتاب «این عشق هیولایی» گفت. 

چاوشی درباره کتابش گفت: مخاطب همه شعرهای کتابم یک نفر است. من از عشق نوشتم و خواستم شما هم «عشق» را بخوانید. 

وی درباره استقبال مخاطبان در مرحله پیش فروش اثر بیان کرد: عددها و رکوردها دیگر سال‌هاست که دغدغه من نیست. هنرمند یک مسئولیت اجتماعی و فرهنگی دارد و آن هم خوراک ذهنی و فکری دادن به مردم و مخاطبش است. همیشه سعی کرده‌ام به مخاطب احترام بگذارم و به داشته‌هایش بیفزایم. اینکه همراهانی تا این حد فرهیخته و متفکر دارم برای من ارزشی غیرقابل وصف دارد و امیدوارم بتوانم مثل گذشته همپا و همراه با آن‌ها پیش بروم.

موسیقی پاپ انتشار محسن چاوشی پیش فروش انتشارات آفتاب اندیشه کتاب این عشق هیولایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر