کد خبر: 1019096 A

سه کتاب تازه توسط نشر «عنوان» وارد بازار کتاب شد.

به گزارش ایلنا، سه کتاب تازه به نام‌های «دختر سیب»، «فیقدان آتی» و «کلمه‌لرین آردیجا» توسط نشر «عنوان» وارد بازار کتاب شد.

رمان «دختر سیب» به قلم وحید علیرضایی داستان پر فراز و نشیب دو دختر به نام‌های سایه و آلما است که حوالی میدان خراسان در تهران با چالش‌های بسیاری در زندگی‌شان روبرو هستند.

وحید علیرضایی که پیش از این رمان «گستاخ» را نوشته بود، در رمان جدیدش لحن تازه و فضایی واقع‌گرایانه را تجربه کرده است و کنجکاوانه به زندگی دخترانی سر زده است که برای رهایی از گرفتاری‌های مالی و رسیدن به رفاه، حاضر می‌شوند دست به هر تقلایی برای رسیدن به آرزوهایشان بزنند. رمان «دختر سیب» در ۲۶۶ صفحه در قطع رقعی و با قیمت ۵۸۰۰۰ تومان منتشر شده است.

WhatsApp Image 2021-01-03 at 8.33.55 AM

دو کتاب دیگری که نشر «عنوان» منتشر کرده از شاعر و نویسنده اردبیلی است. «فیقدان آتی» (اسب فقدان) علاوه بر مجموعه اشعار صالح عطایی  مقاله «بو ائکیزلر» (این دو قلوها) را نیز شامل می‌شود. اثری درباره شعر نوی ترکی در ایران در ۳۱۴ صفحه و قطع پالتویی که قیمت جلد شومیز آن ۶۷ هزار تومان و با جلد سخت ۸۷ هزار تومان است.

«کلمه‌لرین آردیجا» (در پی واژه‌ها) رمانی ترکی است در ۴۵۸ صفحه و قطع پالتویی که روی جلد این اثر ۷۸ هزار و جلد سخت آن ۹۸ هزار تومان قیمت خورده است.

 صالح عطایی، متولد ۱۳۴۴ در اردبیل است. در سال ۷۶ نخستین مجموعه شعر وی با نام « بلکه داها دییَنمه‌دیم/  شاید دیگر نتوانم بگویم» به دو زبان ترکی و فارسی، با ترجمه‌ شهرام شیدایی و چوکا چکاد و مقدمه‌ رضا سید حسینی چاپ شد. مجموعه داستان دو زبانه « دُن‌کیشوت و دَلی دومرولون کؤرپؤسؤ/ دن‌کیشوت و پل دومرول دیوانه» و رمان ترکی‌ «منیم آد‌لاریم» از این نویسنده در سال ۸۳ منتشر شد.

WhatsApp Image 2021-01-03 at 8.33.56 AM

شعر نو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر