کد خبر: 1018875 A

بازیگر سریال لیسانسه‌ها مهمان امشب «ما و شما» کانال کردی شبکه سحر خواهد بود.

به گزارش ایلنا، مصطفی قوامی تهیه کننده برنامه «ما و شما» از حضور پریسا مقتدی بازیگر تلویزیون در برنامه امشب خبر داد و گفت: این دعوت به بهانه پخش سریال «لیسانسه ها» از کانال کردی است که وی در آن ایفای نقش کرده و هم اکنون در حال پخش است. 

قوامی همچنین از مرور فعالیت‌های هنری این بازیگر و نیز پخش بخش‌هایی از فیلم‌هایی که در آن به ایفای نقش پرداخته در کنار گفت و گوی صمیمانه با وی خبر داد. 

«پریسا مقتدی» از سال ۱۳۸۸ وارد قاب تلویزیون شده و مدیر سابق مجموعه تئاتر شهر بوده است. 

سریال های؛ آپارتمان شماره ۱۳، زمین انسان ها، غیر علنی، لیسانسه‌های فصل یک و دو، گشت پلیس و غیره از مجموعه‌های تلویزیونی است که «پریسا مقتدی» در آن‌ها بازی کرده است. 

بنی آدم اعضای یکدیگرند و بیا تا گل برافشانیم نیز دو فیلم کوتاه است که وی کارگردانی و نویسندگی آن‌ها را بر عهده داشته است. 

مصطفی قوامی ضمن اشاره به پخش آیتمی درباره شهادت سردار سلیمانی و نیز بیان ابعاد شخصیتی و فرهنگی وی در خصوص بخش‌های دیگر به گفت و گوی تلفنی مخاطبان با میهمان برنامه، پخش گزارشی از پشت صحنه برنامه‌های گذشته مجموعه «ما و شما»، پخش عکس‌ها و فیلم‌های ارسالی بینندگان از رخدادهای جالب و لحظه‌های ناب با موضوعات خانوادگی و اجتماعی را از آیتم‌های متنوع دیگر این برنامه عنوان کرد. 

«ما و شما» به تهیه‌کنندگی مصطفی قوامی، دستیاری تهیه محمد محمدی و مرتضی مرآد و اجرای آزاد ابراهیمی و ترجمه هم زمان فریبا عبدالملکی، ۱۳دی ماه ساعت ۲۲:۱۵ به وقت تهران به مدت ۵۰ دقیقه از آنتن کانال کردی شبکه سحر پخش خواهد شد.

شبکه سحر لیسانسه‌ها برنامه ما و شما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر